Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, hogy az exférjem ugyanazon a becenéven szólítja az új párját, mint ahogy engem hívott? Őt is "Életemnek" szólítja. Vagy a legtöbb pasi ennyire fantáziátlan, hogy nem tud új becenevet kitalálni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 17:37
A kérdező szavazást indított:
Jogos, nekem is rosszul esne
Nincs jelentősége, ezek szerint minden nőt egy kalap alá vesz
Egyéb válasz
26 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Az "életem" egy tökéletes példa a fantáziátlan, mindenkire könnyen ráadható becenévre, ha alapból ezt használta akkor nem meglepő ha az összes nőjét ugyanígy hívja. Lényegtelen, egyébként is már csak az exed, tök feleslegesen agyalsz rajta és téped fel a sebeket.
2021. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

A legtöbb pasi igen.

De mi férfiak azért kitudunk találni jobbat is 😌

Én minden barátnőmet Krisztinek hívom az a tuti!

2021. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Semmi nem jogosság kérdése az exeddel kapcsolatban! Azért ex, mert nincs közöd hozzá.
2021. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1: Nem agyalok rajta, csak véletlenül meghallottam, és hát eszembe jutott, hogy ezek szerint nem számít, hogy kiről is van szó. Lyuk=lyuk 😅🤷‍♀️
2021. jún. 7. 18:13
 5/13 A kérdező kommentje:
2: Az is jó, de nekem a Lajos jobban bejönne 🤣
2021. jún. 7. 18:14
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Úgy van vele, hogy "Minek újat kitalálni? Ha véletlen eltévesztem csak a baj lesz belőle!" :D


Amúgy én alapvetően ellene vagyok az ilyen "beceneveknek", többségük elég gáz, talán 1-2 van ami találó, de azok nem is ilyen sablonosak.


Vagy azért életemezik, mert ő egy viccszereplő aki a Kaszást várja... "Az életedért jöttem!" ő meg szól neked, hogy "Életem, téged keres valami mezőgazdasági munkás!"

2021. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6: 😄 Ebből a viccből kiindulva, nem is baj, hogy már nem én vagyok az "élete".
2021. jún. 7. 18:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Miert voltal egyutt egy ennyire fantaziatlan emberrel?
2021. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8: Hát nem a humora és a kreativitása miatt az biztos. Viszont szerettem, és azt hittem ő is őszintén viszontszeret. Szerettem a kedves, nyugodt természetét...
2021. jún. 7. 19:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennel mar csak egy szint van lent, es ez sajnos megtortent eset. Hapikam otthagyta a csaladjat, ahol volt egy gyereke is. Majd lett egy az uj csaladjaban is, es a lanyat ugyan ugy nevezte el, mint az elozo csaladjaban a lanyat. Akit termeszetesen le se tojt utana.

Ilyen embert vilagra hozni is kar...

2021. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!