Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan találjak bármit is...

Hogyan találjak bármit is wattpadon, ami nem YA vagy kpop fanfiction? (rant lent)

Figyelt kérdés

Bármelyik kategóriára megyek (horror, paranormális, sci-fi...), mindig ugyanazok a típusú történetek köszönnek vissza, más-más köntösben. A "teljesen átlagos lány" emberfeletti képességekre tesz szert és megmenti a világot / jeff the killer, lucifer stb barátnője lesz / új helyre költözik ahol paranormális dolgokba keveredik. Ez még nem lenne baj, ha a sztori világát bontanák ki ahelyett, hogy mindegyikben a csaj hajára, szerelmi bánatára, cipőfűzőjére koncentrálunk.


Az olyan kategóriákat, hogy "vámpír" meg "fantasy" már meg sem merem nyitni, pedig alapból érdekelnek az ilyen dolgok.


Az összes ilyen sztorit egy közös YA kategóriába kéne rakni, hogy ne nehezítsék meg azok dolgát, akik pl valóban sci-fit szeretnének olvasni.



2019. szept. 15. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Ne a wattpadot olvasgasd csak!

Tölts le könyveket!

Play könyvek (van ingyen) vagy mek(magyar elektronikus könyvtár) vagy nézz szét a neten,vannak könyvek!

2019. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Angolul sok minőségit olvastam, és elvétve magyarul is találni jókat:)


Milyen műfajban szeretnél olvasni?

(Mert YA-ból is vannak eléggé jók, csak azoknak kicsi az olvasottsága)

2019. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő például szépen ír:

[link]


És az Angyalom című műve aztán tuti nem YA meg kpop:D Azt ajánlom:)

2019. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Merengőn nézelődj.
2019. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 +1, Merengő színvonala sokkal magasabb.
2019. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#1 Tudom, köszönöm! Sok jó könyv van máshol, de nekem tetszik a wattpad-féle appok interaktív oldala, hogy ha hagyok egy kommentet, az író elolvassa és talán még vissza is ír, szóval lehet beszélgetni, barátkozni. Bulgakovnak hiába kommentelek, nem ír vissza :/


#2 Köszi, szétnézek akkor angolul is (bár jobb szeretek magyarul olvasni). Amúgy mindenféle érdekel, ami elvont, bizarr, horror, sci-fi vagy ilyesmi.


# Köszi, belenézek!



#4-5, ajánlanátok jó történeteket Merengőn? Mert ott meg többnyire slash-be botlom.


Remélem nem tűnök túl finnyásnak ezzel a sok válogatással, csak tényleg szeretnék valami hozzám közel állót találni. Köszönöm szépen a segítségeteket!

2019. szept. 16. 00:01
 7/9 A kérdező kommentje:
*a 3-as lemaradt...
2019. szept. 16. 00:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok amúgy a YA meg a fanfictionök ellen, csak a felszínes, sablonos sztorikat nem bírom.
2019. szept. 16. 00:04
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én facebook csoportokban nézegetek wattpados könyvek után, ott szoktak jókat is kirakni, amiket a wattpadon az életben nem találnál meg amúgy
2019. szept. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!