Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22-29 éves férfiak szeretnének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22-29 éves férfiak szeretnének házasodni, gyerekvállalni?

Figyelt kérdés
Van értelme ilyenekről álmodni vagy ma már annyira nem “divat” a komolyabb kapcsolat, hohy felesleges bármi ilyen?
2021. jún. 7. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szeretnék, igen.

28/F

2021. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem tartozom ebbe a kategóriába, de az ismeretségi körömben igen, szeretnének többen is 25 környékén kb.
2021. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem, rühellem a gyerekeket.
2021. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Én csak reménykedni tudok, hogy találok olyan férfit, aki szeretne házasságot, gyereket, és valahogy meg tudnánk szeretni egymást. 29/n
2021. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem az a baj, hogy egyes férfiak ne vágynának ilyesmire vagy ne terveznének ilyesmit el, hanem az, hogy sokszor csak terv marad vagy álmodozás.

A 29 éves férfi barátom a lagzinkon realizálta, hogy milyen jó dolog a megfelelő társ, akivel tervezhetsz és összetarthatsz. Úgyhogy elkezdte mondogatni, hogy neki is kell feleség, meg majd gyerekek, nagyon szeretne. De az a baj, hogy ő nem erre tervezte az életét, sőt mostvolyan körülményei vannak, hogy legalább 5-6 év mire ő egyenesbe jön, tehát a 0-ra.

És lenne 40 éves mire oda kerül, hogy egy gyereket tisztességesen fel tud nevelni.

Szóval családot a semmire nem lehet, pláne, ha minuszba is vagy. És sokaknál inkább azt látom, hogy vágy van, de komolyabb erőfeszítés nincs.


A történetnek 1 igazi vesztese van. Azok a férfiak, akik jók lennének apának, és tesznek is érte, de nem találnak hozzá társat. (van ilyen is)

2021. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igaz, én már 32 vagyok, de 22 évesen is már tervben volt a gyerek és a házasság. Illetve az összes barátom hasonlóan gondolkozott ilyen idősen. Mire 30évesek lettek mindenkinek sikerült,kivéve nekem :D Szóval nem hiszem,hogy reménytelen a dolog.
2021. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

Majd igen, de előbb szeretnék olyan szintre elérni a karrieremben, amiből ez megvalósítható. Nettó 200-200 ezer forintból magunkat ellátjuk ugyan, de sosem lesz saját tulajdonunk, ilyen nyomorba pedig nem akarok gyereket. Legalább én keressek nettó 400-500-at, jöjjön össze az önerő a házhoz, aztán mehet. így gyes mellett is el tudnánk lenni a törlesztéssel.


CSOK talán opció lehet, mert mi szeretnék 4-5 gyereket, de ezt előre nem lehet így tervezni.. legalább az elsőnek meg kell lennie, hogy tudjuk, vállalhatunk-e még... egészséges-e a baba, vagy az anyának a szülés. Mert én könnyen elszóróm az apamagot, de 3-4 gyerkőcöt kinyomni magadból már nem olyan biztos, hogy egészséges.


Házasság viszont nem kell. Tényleg csak a hitel/megelőlegzett CSOK miatt papíroznánk le, amúgy feleslegesnek tartom ezt az intézményt


28F

2021. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem, utálom a gyerekeket.
2021. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
#7, hogy akarsz felnevelni rendesen 4-5 gyereket szaros 500K-ból? Magántanárok (nyelvóra + még 1 legalább amivel a gyerek menni akar majd előre pl. matek), sportfogalkozás, rendes kaja, egyetem, netántán táborok meg évi 1 nyaralás... És akkor még nem vettél nekik ruhát, műszaki cuccokat, amire ugye mindegyik behülyül... Ezt gondold végig még.
2021. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

#9


az ő gyerekei nem lesznek ilyen sznobok pl, mint amiket leírtál... :)

2021. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!