Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok kit választanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kit választanátok, akinek van : Szakáll, borosta, vagy sima arc?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok légyszives.

Ki mit preferál, most hogy mi áll jól azt hagyjuk.


2021. jún. 8. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg azt tartom a legfontosabbnak, hogy jól álljon neki, akkor igazából mindegy.

De tételezzük fel, minden jó: a karbantartott, 2-3 napos borostát tartom a legvonzóbbnak.


27

2021. jún. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sima vagy kicsit borostás. A szakáll taszító nekem.


23.

2021. jún. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon bejonnek a (nem tul nagy, szepen karbantartott) szakallas ferfiak, de valoszinu azert vagyok ennyire rakattanva, mert volt egy szakallas pasim, aki nagyon jol nezett ki es nagyon oadavoltam erte.

de nem mindenki tud szep, dus szakallat noveszteni.


a borosta is szexi, de nem ezeken fog mulni. volt mar olyan pasim is, akinek kb semmi szor nem nott az arcan, babaarca volt es megis egyutt voltam vele, szoval nem az alapjan dontok, amikor osszejovok valakivel, hanem az osszkep szamit es egyeb dolgok.

2021. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sima, vagy maximum borosta. Nem szeretem a szakállat, de (sajnos) szinte minden férfin van. Többségének pedig jól sem áll..
2021. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Ja, 26/N
2021. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A szakáll azért sem tetszik sokaknak, mert ha nincs karbantartva, borzasztóan néz ki, plusz kemény, szúr. Illetve sokan csak foltokban tudnak szakállat növeszteni, és így is megpróbálják megnöveszteni. Borzasztó.

Egyébként, ha ápolt, puha, megvan a fazonja, ami jól áll az egyénnek, szerintem a legjobb választás lehet az arcszörzet (szóval belesorolandó a borosta is, azt is kell ápolni).

2021. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Ez így azért nem pontos, mert hiába írom én hogy x ha az adott embernek pont nem áll jól. Nem mindenkinek áll jól ez vagy az.


De általánosságban nekem a borosta jön be a leginkább. Persze ha nem foltos.

Utána a sima arc, mert sokaknak az (is) jól áll.


A szakáll, bajusz nem jön be.

21

2021. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 harebell ***** válasza:
86%
Nekem a borosta tetszik a legjobban. A teljesen sima arc egyáltalán nem, legalábbis nagyon keveseken. Az ápolt szakáll tud tetszeni, de jobb, ha rövidebb. 31N, de amúgy kb 10 éve ugyanezek a preferenciáim arcszőrzet terén :)
2021. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Újabban , utóbbi években nagy divat lett, gyakorlatilag mintha már kötelező lenne.
2021. jún. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A szákállas verziót választanám és azt is választottam a párom ugyanis elég nagy szakállal rendelkezik és így imádom szerintem nagyon,jól áll neki.:)
2021. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!