Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha a párotok nem borotválkozik meg?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem akarom,hogy minden nap borotválkozzon,de néha rettentően zavar,hogy szúr,meg szerintem sokkal helyesebb is amikor sima a bőre. 1000szer mondtam már neki,de csomószor rá kell szólni.

Velem van a gond?



2018. febr. 15. 22:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A páromnak borostája van, szeretek odabújni hozzá
2018. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
A szakáll és a borosta férfias. Ha nem tetszik, válassz olyat, akinek nincs arcszőre. :)
2018. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a borosta, ha picit szúr, hát ez van, túlélem :D
2018. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik, engem abszolút nem zavar a borosta, sőt azt tetszik jobban, ha nincs simára borotválva.
2018. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Persze nem ez a világ legnagyobb problémája,de ezekszerint nekem van ilyen "fura" izlésem. :D
2018. febr. 15. 22:35
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem szokott a barátnőm borotválkozni.
2018. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A munkám miatt nem lehet borostám. 😊 Eddigi exeim nagy bánatára...😂
2018. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Páromnak jól áll még a kéthetes szakáll is, de nagyon szúr, úgyhogy a kedvemért általában erőt vesz magán, és heti egyszer borotválkozik.
2018. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem mindenhogyan tetszik, úgyhogy teljes mértékben rá van bízva mikor akar borotválkozni, de engem majdhogynem frissen borotválva is meg tud szúrni... Sőt akkor szúr igazán, amikor pici és rövid, nem egy hetesen.
2018. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az én párom akkor is nagyon szúr, ha frissen borotvált. Annyira, hogy egy idő után már nem bírtam megcsókolni. Szóval megnövesztette, így már nem szúr.
2018. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!