Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti érzésre Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti érzésre Tinderen 100-ból hány férfit húztok jobbra? És csak olyat, aki külsőre tényleg komolyan bejön?

Figyelt kérdés
Olyat jobbra húztok, akivel kapcsolatban úgy érzitek so-so elmegy, vagy csak azokat, akik külsőre (és esetleg profil alapján) tényleg tetszenek?
2021. jún. 8. 13:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%

Jóérzésű emberként nem húzgálok külső alapján senkit a négy égtáj egyik irányába se. Nem lehet képről és egy életkorról eldönteni hogy valaki mivel rendelkezik és mivel nem, ami számomra vonzó lehet. Nekem se a melleimre van írva milyen ember vagyok.

Javaslom ne akarj ebből levonni semmit, mert nem ez határoz meg.

23L

2021. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%

Ha szexpartnert keresnek, akkor csak a külsőre mennek (ezért nem lehet Tinderen szexpartnert találni, ha nem vagy minimum Pumped Gabo vagy Ryan Gosling szint), ha párkapcsolatot, akkor inkább a leírásra fókuszálnak és nagyon büszkén újságolják, hogy ők bizony a leírás nélküli szépfiúkat is húzzák balra.


Ha meg frusztrált "én csúnya lány vagyok" lányok, akkor elég sok olyan férfit is jobbra húznak, aki egyáltalán nem jön be, esetleg még írogatnak is vele, mert keresik a megerősítést ahhoz, hogy velük mindenki csak dugni akar, aki meg nem, az nagyon csúnya szegény. (csak akkor felmerül a kérdés, hogy minek húzta jobbra).


A követőket keresők, webcam modellek szerintem mindenkit jobbra húznak, hátha horogra akad valami balek amíg nem jelentik a profilt.


A sugar babyk és fizetős lányok meg azokat, akikben látnak valami esélyt. Nyilván ők az átlagos vagy az alatti külsőre mennek, Pumped Gabo vagy Ryan Gosling szint nem valószínű, hogy fizetni fog a szexért vagy el fog tartani egy nőt.

2021. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Már nem kell tindereznem, de amikor tindereztem, szerintem 100 pasiból ha 10-et jobbra húztam. De lehet, annyit sem. Komoly kapcsolatot kerestem.

Offoltam azokat, akiknek semmi leírásuk nem volt.

Azokat is, akik tipikus menő csávónak néztek ki.

Azokat is, akik alkohollal, cigivel pózoltak.

Akiknek olyan dolog volt a leírásukban, ami nálam kizáró ok, pl. nem akar állatot.

Akik nem komoly kapcsolatot kerestek.

Full igénytelen képet rakott ki magáról.

Taszított a külseje.

Aki nem ezekbe a kategóriákba tartozott, ergo külsőre azért so-so elment, annak megadtam az esélyt. Az exem is így akadt horogra, 4 évig voltunk együtt.


Bár soha az életben nem akartam szexkapcsolatot, de ha azt akartam volna, akkor viszont csak az érdekelt volna, hogy ne cigizzen, és baromira tetszen külsőre.

2021. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
#1-es, ilyen szempontból azt mondom, hogy élőben is így ismerkedünk. Ha odajön a pasi, és bemutatkozik, név, életkor, esetleg hol lakik, látom hogy jól néz ki, szimpatikus, akkor folytatom vele a beszélgetést, elfogadok tőle egy italt, max később derül ki, hogy személyiségileg, stílusilag nem klappolunk. Ha olyan jön oda, aki eleve megjelenésre már nem szimpatikus, nem tartom vonzónak, nem fogom becsapni, hiszen ha az alap kémia sincs meg, innentől, csak szivatnám az agyát ugyanúgy az lenne a vége, hogy jaj de rendes, de akkor sem vonz testileg. Én meg nem úgy keresek párt, hogy jó lehet nem néz ki a legjobban.. de aranyból van a szíve. Ez iszonyat szánakozóan hat, és nem is egészséges ezzel a tudattal a kapcsolatban lenni. Tehát arra akartam kilyukadni, hogy véleményem szerint a Tinder ennyiből hasonlít a való élethez, hogy ha valaki szimpatikus azzal szóba elegyedek, aki nem azt nem húzom.
2021. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

kb 15.

Mondjuk nem vagyok sem kétségbeesett, sem eltartót nem keresek. És nem vagyok rossz nő sem.

2021. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk 3-4-et. ebbol egy olyan, hogy igazan tetszik, a tobbi olyan, hogy hatareset, de megadom neki az eselyt, hatha szuperjofej. a maradek kb a vallalhatatlan kategoria szmomra.
2021. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Megakartam fogalmazni, de a 3as válaszoló tökéletesen leírta

Pontosan ilyen pasikat húztam jobbra, szintén kB 100bol 10et nagyon maximum

Volt kalandom is az oldalról, ott is szinte azt néztem amit akkor tettem mikor kapcsolatot kerestem.

Ahoz is kell a jó külső,illetve hogy értelmes legyen.

A tulajdonságai ezesetben kevésbé érdekeltek, de az mindig fontos volt, hogy nyilván legyen meg egy a vonzalom külső alapján, és ne legyen agyhalott, értelmesen normálisan lehessen vele kommunikálni.


N/28

2021. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#4 Egyes vagyok. Igen, világos. Csakhogy ez teljesen másképp hat otthon a fotelben ülve, üzemszerűen válogatva anélkül hogy előttem lenne a másik személy teljes valójában. A képek eleve teljesen csalókák, tudjuk hogy hányféleképpen lehet úgy fotózni hogy ne is hasonlítson a valóságra. Lásd ostoba filterek, nyuszifülek, meg egy halom fszság.

Élőben is szelektív az ember, csak ahhoz már társulnak gesztusok, benyomás, intellektus, egyebek. Ez Tinderen messze nincs meg.

2021. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#8 Igen egyébként ebben tökre igazad van. Én sem vagyok pl fotogén, szerencsétlen vagyok a kamera előtt, viszont élőben sokan jönnek oda hozzám, mert nem csak egy elkapott pillanatomat látják. Meg élőben több mindenről is tudsz véleményt alkotni, tesztbeszéd, illat, hang, maga a megjelenés, magabiztosság, én sem vagyok a Tinder párti.
2021. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#9 Velem ugyanez, utál a kamera. Nem akarnám, hogy ez alapján kukázzanak/ne kukázzanak emberek. :D

Szóval igen. Aki valami gyors menetet keres és nincsenek elvárásai a másikkal szemben, annak jó lehet, de érdemi emberi kapcsolatot nem ott kezdenék el keresni.

2021. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!