Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben nyílvànul meg, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben nyílvànul meg, ha egy férfi uralkodni akar egy nőn?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy oroszlán jegyű férfival és állítólag uralkodó típus.

Jelenleg kedves, önzetlen velem. Változhat ez szerintetek?


2018. jún. 18. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosítani, de én nőként kisajátítom, ha valakit szeretek, legyen az szerelem, barátság bármi. Féltékeny vagyok, meg egy kis kullancs. Önzetlen és kedves, meg odaadó, mert el akarom bűvölni, hogy csak én létezzek neki, mindent amire szüksége van, tőlem akarja.

De én ezt nem fogom csak a csillagjegyre. Be tudom határolni nagyjából, hogy mik voltak azok a történések az életemben, amik ezt felerősítették bennem, hogy ennyire ragaszkodjak, birtokoljak stb.

Ennek alapján azt mondom, ne a csillagjegyre hagyatkozz, nézz egy kicsit bele a gyermekkorába, múltjába stb.

2018. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Màr felnőtt volt amikor az apja elhagyta az anyját egy fiatalabb nőért. Többet nem tudok róla
2018. jún. 18. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Te most komolyan horoszkóp alapján teszed fel ezt a kérdést?
2018. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Kérlek drága Istenem, mondd, hogy ez csak kamu és nincsenek olyan FELNŐTT emberek, akik még hisznek a horoszkópban és ez alapján skatulyáznak be embereket, akik egyébként mind indivídumok.
2018. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
#4 Senkit sem erdekel miben/kiben hiszel, ne itt fohaszkodj szerintem
2018. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
#5: Ez olyan, mintha kikérnéd magadnak, hogy valaki nem támogat egy bántalmazó kapcsolatot... Mindkettő érettség kérdése.
2018. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Milyen bántalmazó kapcsolat? Csupán azzal van baja, hogy valaki horoszkóp szerint éli az életét. Tömör rosszindulat. Nem szeretem az ilyet.
2018. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Nincs abban semmi rosszindulat, amikor valaki jogos kritikával illeti azt, amikor valaki horoszkóp alapján előítéletes. Főleg felnőttként.
2018. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!