Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkatársam a hölgy és igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkatársam a hölgy és igen kedves velem, meg úgy alapjáraton is. Vajon bejövök neki?

Figyelt kérdés

4 évvel idősebb nálam a hölgy. Alapjáraton nagyon kedves és aranyos. Órákig tudnánk beszélgetni. Természetesen van párja, de azt mondja, hogy nincsenek túl jóban. A kapcsolatáról ennyit tudok, arról nem is beszélgetünk.

Mennie kell egy helyre a jövő héten, amitől nagyon fél (kihallgatás tanúként). Én már voltam ugyanabban az ügyben, most kérte, hogy kísérjem el őt, mert akkor biztonságban érzi magát. Sokszor, ha felhívjuk egymást valami munkaügy miatt, a munka részt elvégezzük max. 2 perc alatt és többnyire még sokáig beszélgetünk mindenfélékről. Többször előfordult már, hogy életem eseményeihez sok sikert kívánt (olyan apróságokhoz is, amihez senki más). Mindig nagyon segítőkész, nagyon kedves, mindig mosolyog, sokat szemezünk, többször hívott már bulizni, szóval a hölgy nagyon, nagyon, nagyon... Sokszor érzem azt, hogy Ő lenne az, akivel szívesen leélném az életem, akiért szívesen megváltoztatnám a rossz szokásaimat.


Mit gondoltok, bejövök neki, vagy csak szimpla kedvesség?


2008. dec. 7. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki, de nem mindegy, hogy mire. A nők nehezebben szakítanak, ezért lehet, hogy kell egy tuti kapcsolat neki, amiért kiszállhat a másikból vagy csak egy kis szeretetet kíván mástól, de szakítani nem fog. Egyelőre nem érdemes belezúgnod, de te is adhatod neki a jeleket!
2008. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A leírtakból úgy tűnik bejössz neki. A folytatáshoz azonban nagyon nehéz tanácsot adni. Néhány gondolat pro és kontra.


Kezdeményezz. Egy kellemes beszélgetést próbálj sikamlósabb témákra terelni. Figyeld hogyan reagál. Ha vevő a dologra, akkor komolyan le kellene ülnötök, és elbeszélgetni, hiszen a folytatás két felnőtt ember életét jelentősen befolyásoló eseményeket indít be.


A munkahelyi kapcsolatok jó része balul üt ki. A szakítás után is együtt kell dolgozni, vagy az egyik félnek mennie kell. A főnök is gyakran rossz szemmel nézi a súgó búgó kollégákat.


A témával kapcsolatban sok cikket találsz a neten.

2008. dec. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A munkahelyi kapcsolatok egy része tényleg balul üt ki, de a házasságok nagyon nagy része munkahelyi kapcsolattal kezdődik (az enyém is...)
2008. dec. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Srapnel ***** válasza:

...aztán a házasságok fele válással végződik. :)


Tudod, a nők sokszor ilyen viselkedéssel veszik rá a férfiakat arra, hogy azok helyettük dolgozzanak, vagy a munka nehézségein átsegítse őket. Egy munkahelyen sok érdekhálózat van, nagyon gyakran azzal szemben is negédesek, akit útálnak. Szóval légy résen. Nézd meg, hogy másokkal milyen kedves és kik között mi a valódi érdekviszony.


Természetesen lehet, hogy bejössz neki, meg otthon már amúgy is áll a bál. A munkahelyi kapcsolattal meg csínján kell bánni, bár szerintem nem feltétlenül kell elvetni. Munkahelyet lehet váltani azért, aki "az igazi".

2008. dec. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!