Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megtetszett egy munkatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy munkatársam (főnököm) ikertestvére. Merjek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Ez a munkatársam gyakorlatilag a főnököm... és 25 éves és van egypetéjű ikertesója, akivel eddig nagyon ritkán találkoztam és csak köszöntünk egymásnak, de a múlt héten kétszer is találkoztunk rendezvényeken (ahol dolgoztunk, de ő csak néző volt) és szemeztünk és pár szót beszélgettünk, megdicsérte a ruhámat, hogy milyen jól áll, sokat mosolygott rám, szóval szerintem neki is tesztem egy kicsit és nincs barátnője, és úgy tudom szereti a kalandokat... :D

Semmi gond nem lenne, ha nem a főnököm ikertestvéréről lenne szó. Ha esetleg nem jönne össze én a szeme elé nem mernék kerülni többé, ami ugye elég nehéz. :D És félek, hogy azt hinné, hogy ő is tetszik, mert külsőre egyformák. (amúgy neki van barátnője és sose néztem rá pasiként, de jóban vagyunk és ezért is nem szeretnék problémát...)

Érdemes próbálkozni? Hogy derítsem ki, hogy van-e esélyem? Kezdeményezzek valahogy? Hogyan lehetne, amiben annyira nagyon nem ciki, ha elutasít? Ha összejövünk, az rossz hatással lenne a főnökömmel a kapcsolatra? Volt valaki hasonló helyzetben? Különben nem feltétlenül tartós kapcsolatot szeretnék vele, csak egy kis kellemes nyári flörtöt, kalandot... :) 19/L


2009. aug. 2. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azt mérlegeld, mennyire jófej a főnököd. Ha tudja külön kezelni a munkatársát, és teljesen szeparáltan a testvére magánéletét, tied a pálya. Ugyanis nincs sok köze a dologhoz (kivéve persze, ha valami balul üt ki, és esetleg rossz szájízzel váltok el az ikertesóval).

Ha úgy érzed, kihagyhatatlan, hát istenem, egyszer élünk, flörtölj vele, és ha kezdeményez, ne hagyd szó nélkül :) Tudod az ember csak azt bánja meg, amit kihagyott!

De tényleg jól gondold át, ha fontos neked ez a munka, és nem vagy biztos a főnököd reakciójában, inkább ne kockáztass.

Szép nyarat ;)

2009. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Merj kezdeményezni.

A főnököd jófej és, ha nem a cégnél(?) enyelegtek, hanem othhon, a szabadidőtökben , akkor meg pláne semmi köze ahhoz, h kivel jársz vagy kavarsz.

2009. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!