Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket tényleg érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket tényleg érdekel a férfi szerszámának a mérete vagy ezt csak mi férfiak gondoljuk túl?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 16:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/177 anonim ***** válasza:
75%
Azért csak nem mindegy, hogy 6-7-es vagy 17-19-es villáskulcsról van szó.
2021. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/177 anonim ***** válasza:
96%
Túlgondoljátok. Nem azt állítom, hogy ha túl kicsi vagy túl nagy, az se probléma. De a két szélsőség közt elég széles a skála, és nem ez lesz a kapcsolat akadálya.
2021. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/177 anonim ***** válasza:
92%
Ti gondoljátok túl, már aki. Ne legyen szélsőséges méretű, de a legtöbb nőnek az átlagos teljesen jó és egyáltalán nem igaz, hogy mindenkinek kell a minimum 20 centi, különben nem lesz jó a szex és akinek nem ekkora, az nem kell senkinek.
2021. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/177 anonim ***** válasza:
96%
Engem nem túlzottan érdekel, annyi csak, hogy ne legyen túl nagy. Volt már olyan, ami inkabb fájdalmat okozott, mint élvezetet.
2021. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/177 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem számít, mert úgyse tudok hüvelyi úton elélvezni. Ha ügyes a keze/szája, nekem csak az számít.
2021. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/177 anonim ***** válasza:
90%

Annyi érdekel, hogy hosszúságot tekintve "normális" mérete legyen (szóval ne valamelyik véglet legyen), vastagságban pedig az én méretemhez illeszkedjen, hogy mindkettőnknek élvezetes legyen a szex. Ezen túl az már qrva mindegy, hogy most 15 vagy 15,5 cm. Arról pl. fogalmam nincs, hogy a barátomnak hány centi, mert sosem méregettem még mérőszalaggal és nem is fogom.


A tökéletes méret sem jelent semmit, mert így is lehet vele sz#r a szex, ha mondjuk 15 másodperc alatt elmegy minden alkalommal.

2021. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/177 anonim ***** válasza:
87%
igen, ti gondoljátok túl. annyira sokadik szempont, hacsak nem mikropéniszed van, nem ez a kritériuma a jó szexne
2021. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/177 anonim ***** válasza:
93%

Lévén hogy a pasik 80% kb egyforma 12-14cm a farok mérete a hossza nem számit.

Pláne hogy az átlag hüvely hossza is kb 11-13cm ugyanilyen arányban.

A valóságban a vastagság jobban számit.

De ot sem feltétlenül a nagyobb a jobb, ugyanis szülés előtt eléggé változó hogy felizgult állapotban menyire tágul ki nők vaginája.

It az a jó ha passzoltok.

2021. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/177 anonim ***** válasza:
93%
Ti gondoljátok túl. A szélsőségeketleszámítva elég rugalmasan lehet ezt kezelni szerintem. Plusz, ha már valaki eljut az ágyig, nem feltétlenül ez fog számítani, nyilván itt is lehet kivétel, ha nagyon nagyon szélsőséges az a méret (mindkét irányba)
2021. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/177 anonim ***** válasza:
95%

Volt már hogy fantáziálgattam általam kiszemelt férfi méretéről.

De ez nem azt jelenti, hogy nagyra vágyakoztam volna vagy ilyesmi. Épp csak kíváncsiságból, hogy mekkora lehet neki.

2021. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!