Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket tényleg érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket tényleg érdekel a férfi szerszámának a mérete vagy ezt csak mi férfiak gondoljuk túl?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 16:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/177 anonim ***** válasza:
31%

Nyilván érdekel, és számít is. Én válogatós vagyok, nem szeretem a pocsék szexet, és ha alig érzem a dolgot , az nyilván nem jó. Voltam már egyszer 14centis szerszamú pasival ( csak egyszer), aztán nagyon gyorsan leléptem. Borzasztó, és kiábrándító volt. És 18 centissel is voltam ( vagyok), aki tökéletes, ezen a téren, és minden más dologban is.

Ég és föld a különbség, és nyilván nem fogom beérni rosszabbal, ha jobbat is kaphatok.

2021. júl. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/177 anonim ***** válasza:
30%
De-de, érdekli a lányokat én rengeteget ismerkedtem. Úgymond "teszteltem" is. Hamar szóba hoztam a méretemet - 10/9 nem tiltakozott a téma ellen - akinke azt mondtma kicsi, annál hamar elhidegülés volt, akinek azt mondtam nagy - érdeklődő volt. Van aki feketén-fehéren megmondta hogy azért bizonyos cm alatt ne legyen. Szemérmeskednek, de nagyon is számít. Az ég szerelmére, a nők odavannak a far*kért, aki azt monjda nem az hazudik, vagy leszbikus.
2021. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/177 anonim ***** válasza:
93%
32: Én az ilyen válaszoktól (főleg 31) picit vissza szoktam esni, de aztán konstatálom, hogy akkor azzal nincs dolgom és kész. Csak olyan jó lenne az olyanokat akik nem elfogadók skippelni már natúr! 😅
2021. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/177 anonim ***** válasza:
67%

"ne legyen túl nagy"

"ne legyen túl vastag"

"tök jó, ha közepes"

"nekem kifejezetten a kicsi jön be"

"úccse tudok elélvezni, tökmindegy"


hála istennek egészen mások a tapasztalataim, a nőkkel kapcsolatban.

2021. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/177 anonim ***** válasza:
91%

A 31-es egy unatkozó pasi.

Amúgy köszi csajszik, szerintem most többen megnyugodtak. Én is.

2021. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/177 anonim ***** válasza:
43%
32 es is pasi. És még azt hiszi a lúzerje hogy nem jövünk rá. 😆😆😆
2021. júl. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/177 anonim ***** válasza:
90%
A túl nagy baromira nem élvezetes, ez a legnagyobb téveszmétek. Egy nőnek sem jó, sőt, kifejezetten fájdalmas, ha konkrétan a méhszáját bökdösi a szerszámod. Ellenben a vastagság az tényleg számít. Mondjuk konkrét körméretet nem tudok mondani, hizen nem állok neki collstokkal méregetni senkiét, de "töltsön ki".
2021. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/177 anonim ***** válasza:
90%
A vastagság is "méret"! Szóval van miért izgulni, ha a dns kombináció nem volt kegyes hozzánk.
2021. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/177 anonim ***** válasza:
92%
Persze, a vastagság is egy méret, de a legtöbb pasinak az a mániája, hogy a "nőknek 30 centis kell", hát baromira nem.
2021. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/177 anonim ***** válasza:
75%
39. közben a 3 centi vastagságútól is nyivákolnak !
2021. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!