Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket tényleg érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket tényleg érdekel a férfi szerszámának a mérete vagy ezt csak mi férfiak gondoljuk túl?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 16:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/177 anonim ***** válasza:
10%
50. Akkor a férfi alkarról nem halottál ugye ? ha alul kicsi akkor be nyomja neked könyékig azt élvezkedhetsz..
2021. okt. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/177 anonim ***** válasza:
95%

Na az örök téma! Minden férfinek akkora van, amekkora. Ezen nem lehet változtatni. Ha találsz valami ösztönlény nőt, akinek ez nagyon fontos, akkor vagy jó, vagy nem.


Ha normális férfi vagy, akinek vannak céljai, tudja mit akar, képes felvállalni egy családot, feleséget gyereket, a nőnek is ezek fontosabbak mint hogy 22/6-os legyen a cerka, akkor win-win.


Az se mindegy hogy egy 19 éves kislányról beszélünk, aki reggeltől estig b*szatná magát az álomférfiakkal, vagy egy komoly 30-s nőről, akinek azért már vannak elképzelései az életről.


Meg legyünk már őszinték: ha van két férfi, az egyiknek nagy a másiknek kicsi a szerszáma. Akkor akinek nagy, annak szuper lesz az élete, a másiknak meg sz*r? Na ez az ovis szint...

2021. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/177 anonim válasza:
58%
Voltam mar olyan sraccal aki berakta és megkérdeztem bent van-e mert nem éreztem olyan kicsi volt
2021. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/177 anonim ***** válasza:
61%
53. Miért mekkora 4cm?
2021. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/177 anonim ***** válasza:
88%

erdekel, de ha nem extrem nagy vagy extrem kicsi, akkor nem lesz gond. azt ti misztifikaljatok tul, hogy mi ilyen 1 centiken rugozunk.. nem meroszalaggal jarunk szexelni es ha jo a szex, a pasi pedig szinpatikus, akkor az extrem kicsin/nagyon kivul

minden megfelel nekunk.

2021. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/177 anonim ***** válasza:
100%
*sziMpatikus
2021. nov. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/177 anonim ***** válasza:
74%
55. De azt sem tudod mi az az exrtrém kicsi mert lehet rosszul becsülőd meg a méreteket.. Van aki nagyobbnak néz dolgokat van aki meg kisebbnek .. És ha valaki azt mondja majd " kicsi volt a farka olyan 13 centis " közben meg 16 az már elég alpári .
2021. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/177 anonim ***** válasza:
95%

57: az a resz atment, hogy nem centiken fogunk rugozni es plane nem ranezesre? nem kell ezt ennyire tulbonyolitani meg belekotni, hogy en 14-nek nezem, kozben meg 15 es hasonlo hulyesegek.

ha faj vele a szex es feszit, az tul nagy, ha semmit nem erzek, az tul kicsit. kb leegyszerusitve ennyi. ‘palyafutasom’ alatt egy olyannal naggyal talalkoztam, ami fajt konkretan, volt kicsi is, de nem extrem kicsi es nem olyan, ami miatt elvezhetetlen lett volna a szex.

2021. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/177 anonim ***** válasza:
85%
58. Pont ez a lényeg, a hüvely tágulékony de minden nőnek más a hüvely mérete és rugalmassága sem egyforma .. Amikor nagy farkú férfi társaktól hallok ilyent hogy lötyögtem benne ,akkor a hallál félelem kap el, mint ha egy mély szakadéknál kellene lenézni.
2021. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/177 anonim ***** válasza:
94%
Nekem olyan 14-15cm. Hozott alapanyaggal kell dolgoznom, így volt akiben elvertem a déli harangszót, volt aki meg még szorított is. A Jóisten ezért teremtett ennyiféle embert, hogy mindenkinek legyen megfelelő!
2021. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!