Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám eldönteni, hogy csak a pénze érdekel vagy ő maga? Miből tudom ezt megállapítani? Honnan tudom, hogy tényleg szeretem vagy csak ragaszkodom hozzá?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szükségesnek érezted feltenni ezt a kérdést akkor csak a pénze érdekel.
2010. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
HA visszautasítód azt amit venni akar, vagy inkább te költesz rá,akkor tuti nem érdekel a pénze.ha nem hiányzik és nem gondolsz rá, akkor valszeg csak megszokás.
2010. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha testileg v akar lekileg nem vonzodsz hozza...idegesit ahogy hozzader,megcsokol stb akkor csak a penz erdekel. ha nem es jol erzed magad akkor meg o maga...
2010. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem emiatt tettem fel...

Van egy pasi,aki iszonyatosan gazdag,de mielőtt ezt tudtam volna már odavoltam érte...De amióta tudom,hogy gazdag és én is érdeklem....Nos sajnos én mindig is anyagias voltam,vagyis nem azt mondom,hogy multimilliomosnak kell lenni,de fontos,hogy leygen mit a tejbe aprítania...De sose a pénzt néztem először,de valahogy mindig velük hozott össze a sors,ami nem rossz,sőt...Csak most nem tudom eldönteni,hogy a pénze miatt érdekel ennyire vagy csak közre játszik benne...Mert az tény,hogy jóképű,okos,gazdag,figyelmes,udvarias....tehát tökéletes....bár van köztünk min 20 év,de ez nem is látszik...ez az egy hátránya van....És most nem is tudom,hogy mit érzek igazából...

2010. aug. 25. 14:40
 5/10 A kérdező kommentje:
Dehogy,imádom,ha hozzám ér,a kezei gyönyörűek,férfiasak és mindig meg tud nevettetni,viszont még nem kaptam tőle semmit, én sem adtam neki semmit...De ez nem zavar...
2010. aug. 25. 14:42
 6/10 anonim ***** válasza:
egy probat meger nem? :) iigazan csak akkor tudsz erre a kerdesre valaszt kapni ha kiprobalod,hogy milyen is vele lenni :)
2010. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
meg is adtad a valaszt :) sztem nem csak a penze vonz :)
2010. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bár a pénz ad egyfajta kisugárzást a férfinak...:)
2010. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, egy BMW kulcs többet ér mind szónál.
2010. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem egy,hanem 2 és nem BMW hanem Dodge... :D
2010. aug. 25. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!