Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom megállapítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom megállapítani valakiről, hogy nagy valószínűséggel homokos?

Figyelt kérdés

Általános sztereotípiákra gondolok (nem olyanra,hogy egy f@sz lóg ki a seggéből) amik alapján arra következtethetünk, hogy az (férfi) illetőnek saját neme felé ferdülő hajlamai vannak.

Pl. egy tanfolyamról ismerek egy srácot - 18 éves, kő gazdagnak tűnik, menő, sportos ruhákban jár, kondizik, szőke lefele fésült haja van, külsőre nagyon rendben van. Mindezek mellett kissé félénk, többször reflex szerűen elfordítja a tekintetét, ha mondjuk meltartóból kiöblösödő melleket pillant meg, vagy ha egy jó seggű lány kilógó bugyival elmegy előtte. Amúgy ha hozzászólok, tök rendesen beszélget, nem buta gyerek. Vele mi lehet a helyzet? Konkrétan az ő kapcsán érdekel a kérdés, szerintetek lehet,meleg?


2011. ápr. 30. 02:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye affektáló, nyávogó hangon szoktak beszélni, főleg ha bepiálnak. Némelyikük ha odafigyel akkor képes normálisan beszélni, de ha kicsit ellazul, akkor előjön belőlük ez az idegtépő buz1s hang.

Fel nem foghatom, hogy miért van ez nekik, miért csinálják.

2011. ápr. 30. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha zavarba jön a mellektől és a popsiktól akkor tuti nem meleg. Egy meleg szeme meg sem rebben az ilyesmiktől.
2011. ápr. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Sajnos arra nem lesz alkalmam, hogy hallhassam a hangját mikor részeg, ugyanis együtt nem hiszem h elmennénk valaha is bárhová. Csak szimplán érdekel.

Ha mondjuk egy lány hozzászól (bókolva), kissé zavarodottan mosolyogva reagál, mintha csak az lenne egyetlen célja, hogy lerázza minél hamarabb. Ez jelenthet vmit?

2011. ápr. 30. 17:35
 4/16 anonim ***** válasza:
Mondom h nem meleg!!!! Egy meleg pasi 1. nem jön zavarba 2. visszaszól valami frappánsat a csajnak, de azt is olyan lányosan mintha a (haver)barátnőjével beszélne. Ha tetszik neked a pasi akkor nyugodj meg nem meleg! 24L
2011. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Legjobb barátaim között a gimiben volt egy meleg srác, ismerem őket.
2011. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem sem meleg a gyerek, csak szégyenlős. Ha csaj vagy, tekerj rá!
2011. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem... a helyzet az, hogy én vagyok meleg, és azért érdeklődöm, hogy megtudjam, ő is az-e? Ez nem azt jelenti, hogyha megtudnám, rögtön lerohannám... szerintem kevés esélyem lenne, ugyanis sokkal jobb pasi nálam ,
2011. máj. 1. 00:11
 8/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, minden melegnek van egy radarja, amivel felismeri a hasonszőrűeket. Neked hogyhogy nincs ilyen?
2011. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát ez bukó tündibündi. Egyébként mikor vele beszélget hogy viselkedik? Nagyon kimutatod felé, hogy bejön neked? Csak azért kérdezem mert lehet észrevette és most próbál "nem homokosnak" tűnni.
2011. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
***veled beszélget
2011. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!