Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sovanyan es beesett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sovanyan es beesett arccal kellenek valakinek?

Figyelt kérdés
Az utobbi egy 1 evben brutal lefogytam. Amugy is sovany voltam, de most meg rosszabb, mert az arcomon brutal latszik... Igy valakinek tetszhettek? N
2021. jún. 12. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a vékony nőket. Írj ha van kedved ismerkedni. Szintén vékony (190/77) férfi.
2021. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát tegyél ki képet és megkapod a válaszokat! Ennyi.
2021. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb ugyanannyi ferfi szereti a vékony Nőket, mint a teltebbeket.
2021. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Valakinek nyilván. Csak az olyan is lesz... Tapasztalat - 170 cm, 47 kg, nekem is beesett az arcom, mondjuk eleve a vonásaim sem szépek. Ehhez társul nulla mell, fenék, comb, szívószálszerű végtagok, gyakorlatilag pálcikatest. Épkézláb férfi ezt - érthető módon - nem tartja vonzónak. Azt a kevés kivételt, aki igen vagy legalább nem undorodik tőle, inkább ne jellemezzük...
2021. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy igen.
2021. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, némi kiegészítés. Nekem a vékony nők tetszenek, nagy mell egyenesen taszít és biztos, hogy sok olyan van mint én, valamelyik még jól is néz ki :), úgyhogy tuti találsz kedvedre.
2021. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megis, mitol, mennyire? Mik az alapok? Marlene Dietrich kulon erolkodott, hogy be legyen esve az arca.
2021. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem tutira, bejönnek a vekony nők.
2021. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Látnom kellene, nincs ideállom sokféle alkatu nőben meg tudom látni a szépet.

De persze ugyanúgy a számomra nem vonzót is.

A fogyás oka testi/lelki baj? Old meg mindenképpen.

2021. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Anno amikor nagyon lefogytam (anorexiás sztori) baromi ronda volt az arcom, de látszólag nem voltak rosszabbak az esélyeim pasi fronton mint addig. (Ruhában csinos voltam nagyon, mert a mai ruhákat gebékre tervezik.)

Aki egyébként aggódna miattam, jól vagyok, kiléptem abból a helyzetből ami ingerlő volt a számomra, és jelenleg a legnehezebb vagyok eddigi életemben.

2021. jún. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!