Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legnevetségesebb indok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnevetségesebb indok vagy úgymond dolog amit itt-ott hallottatok vagy láttatok, hogy kizáró ok valakinél párkapcsolati szempontból? (Akár itt az oldalon mi volt a legdurvább. )

Figyelt kérdés

Nektek mi az ami kizáró ok?


Nekem például a legdurvább az volt, hogy valakinél a húsevés kizáró ok :D


2018. okt. 25. 14:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Bedobom az enyém: nem tudom, hogy megérem-e az év végét!

Ez egyébként meglepő mennyi férfit hidegen hagy. Azért rákérdeznek, hogy ok, de azért szexelhetünk? Pedig én olyan rosszul vagyok időként, hogy szexre sem bírok gondolni. De sokaknak ez csak kifogás :)

2018. okt. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ha valakinel kizaro ok BARMI is az, az nem nevetseges.

Az o dolga es nagyon szanalmas az, aki mas dolgaval foglalkozik.

2, senki sem donti el hogy epp szereti e a karfiolt vagy sem.

Aki erti, annak jar a keksz :D

2018. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Kinek mi a nevetséges...
2018. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%

3 év korkülönbség, mint kizáró ok. Ismerem a srácot, akinek ez kizáró ok, születési évszámra vele egyidős barátnői voltak eddig.

Ő mèg csak huszonéves, majd megváltozik :D

2018. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
A nő fél évvel volt idősebb nálam, és azt mondta nem tudja elképzelni egy nála fiatalabbal.
2018. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Csillagjegy inkompatibilitás.
2018. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Azt mondta, túl vastag a bokám. (nem vagyok kövér XD)
2018. okt. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Alapvetően nem tartok nevetségesnek kizáró okokat, mert mindenki olyan társat keres, aki mellett jól érzi magát, és akinek a defektjeit tolerálni tudja.

Amit viszont nevetségesnek tartok mégis, ha valaki mondjuk el van hízva, semmit nem tesz azért, hogy ez változzon, őt mindenki fogadja el ilyennek, de ő nem akar elhízott társat. Szóval ha valami nem tetszik neki, ami önmagában is benne van, akkor úgy lenne korrekt ez az elvárás, ha ő is próbálna lefogyni, és nem akarna kövér maradni.

2018. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

Azért mert talált mást, aztán nemis volt igaz, azóta is egyedül van...

Azért, mert szerinte nem mosok fogat és nem fürdök, ami nem igaz, csak nála szégyenlős voltam...

Azért, mert nem tudja, hogy kell szeretni...

Azért, mert nem akar külföldivel kapcsolatot, közben csak kicsi volt neki...

Azért, mert ilyen okos nőtől fél...

Azért, mert szégyenlős...

2018. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Neked miért durva, ha valakinél a húsevés kizáró ok? Egy vegán, pláne ha nő, nem fog egy pasinak húsos ételeket főzni, ez evidens. Meg egyáltalán, hogyan tudna olyan embert tisztelni aki állatokat eszik? Neki ez teljesen reális ok a saját szemszögéből.

Szerintem nincsenek nevetséges elvárások, mert valakinek mindig fontos valami, ami másnak nem az.

2018. okt. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!