Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen dologról?

Figyelt kérdés

Ha egy pasielég gyakran könnyezik és nyíltan sír, mondjuk két naponta, viták után, vagy ha boldog, vagy frusztrált

Tehát elég gyakran sír

Ö büszke erre, hogy kimutatja az érzéseit, de szerintem túl gyakran teszi.

Használja ezt a módszert akkor is, ha sajnáltatni akarja magát



2021. jún. 12. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
De azért remélem rendesen megdugod. Ne hanyagold el
2021. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Ohh, hát férfiasnak nem találnám ha mindenen bőg az tuti.
2021. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Nok se csinaljak igy kozonsegnek direktbe, ferfinal meg meginkabb aggalyos.
2021. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Vajon

1 férfiatlan? Vagy

2 idegbeteg ?

Mivel túl gyakran teszi

2021. jún. 12. 19:21
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Engem taszítana az ilyesmi.

Én nő vagyok és nem vagyok sírós. A pasi ne sírdogáljon nálam többet!

Apámat 1x láttam életében könnyezni (nem sírni!) amikor megmondta neki az orvos, hogy anyám menthetetlen.

A férjemnek akkor csuklott el a hangja a telefonban, amikor felhívott és elmondta, hogy meghalt a kutyánk.

2021. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem azt hangoztatni hogy a sírás férfiatlan, ugyanolyan káros mint amikor a nőknek akarjak megmondani hogy mitől lesznek nőiesek.


Nincs semmi gond ezzel, ha téged zavar akkor nem passzoltok de kérlek ne éreztesd azt vele, hogy férfiatlan. Más örülni fog, hogy kifejezi az érzéseit és nem elfojtja mert a társadalom azt várja el.

2021. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én nem szégyenítettem meg soha senkit

Csak ilyen pasit még nem láttam

2021. jún. 12. 19:35
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Azért mert a társadalom azt sugallja, hogy a férfiaknak nem szabad sírni. Ez káros.
2021. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó de szinte mindennap?
2021. jún. 12. 19:43
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező!

Ha ezt most egy nőről írtad volna ki, hogy:


"...gyakran könnyezik és nyíltan sír, mondjuk két naponta, viták után, vagy ha boldog, vagy frusztrált" és "Használja ezt a módszert akkor is, ha sajnáltatni akarja magát"

akkor az ideggyenge pasik, akik itt most védik a mundér becsületét, egytől egyig hisztis p.csának állítanák be és javasolnák, hogy menekülj tőle!

Nos, én nemtől függetlenül - hogy mindenki megnyugodjon! - kijelentem, hogy borzasztó idegesítő és kiábrándító egy olyan pár, aki folyton bömböl!

2021. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!