Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok errol a dologról? Érdekel bárki véleménye!

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, tobb mint két éve vagyunk egyutt a párommal. Igazából jól meg vagyunk néha vitázunk de tisztázzuk, aztán minden megy a megszokott kerékvagasban. A "problémám" ha lehet annak nevezni (es lehet most kicsit ki fogtok nevetni emiatt) viszont az lenne hogy sosem hivott szerelmemnek, életemnek vagy bármi, tudjatok. Talán ritkán hogy 'jaj te cukiságom' de semmi tobb. Beszéltunk már errol hogy néha jól esne, mert sokszor ugy erzem mintha a haverja lennék...viszont hiaba :/ ami még fura, hogy csak a nap végén mondja hogy szeretlek, akad hogy akkor sem. Persze ezt erezni kell az embernek es nem az a fontos...de néha jól esne egy "csak úgy" szeretlek. Aztán az apro kedves megjegyzések..amik még hianyoznak... Mit tehetnék szerintetek? Én rettentoen odaado, szerető, figyelmes partnernek erzem magam...lehet velem van baj?:) vagy túlreagáltam? :D
2017. márc. 28. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt csak érzed, ha szeret, vagy nem, és mennyire. De ő ilyen típusú. Nekem is felfordul a gyomrom, mikor egy pár becézgetik egymást. Én is a nevén szólítom a barátnőmet, de attól tudok még gyengéd is lenni hozzá.
2017. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem az, hogy túlreagálod, csak egyelőre alaptalan a kívánalmad.


Szeretetnyelveknek mindenképp nézzetek utána! És eszerint lehet kidolgozni egy tervet majd :)

2017. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőmnek voltak ilyen igényei. Akkor kényszerből csináltam mert nem stílusom de most már nagyon zavarna ha bárki ezt várná el tőlem. Ne erőltesd. Nem attól szeret, hogy neked megfelelően becézget.
2017. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nő létemre képtelen vagyok becézgetni a páromat. Imádom, ahogy ő újabb és újabb neveket talál ki, de egyszerűen nekem nem megy. Ettől még nem szeretem kevésbé, csak valahogy olyan idegenül hatna, ha ő lenne a cuncimókusom. :) Szóval ha ő is ilyen, mint én, attól még szerethet nagyon.

A "csak úgy" szeretlekeket pedig kezdeményezheted te is, majd hozzászokik, és akkor már viszonozza. :)

2017. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat!:)
2017. márc. 29. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!