Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjetek /feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek /feleségetek mindenbe beavat titeket? Megkérdezi a véleményeteket olyan dologról, hogy pl felvegyen e valakit dolgozni?

Figyelt kérdés
Megint kiderült, hogy jó pénzért alkalmaz egy léhűtőt csak azért, mert megsajnálta. Nem mondja el, hogy mikor megy masszázsra, mert most ez most mit érdekel engem. Aztán kiderül, arra a napra szervezi, mikor nekem orvoshoz kell mennem, tehát a gyerekre nincs, aki vigyázzon. Sosem mondja el, hová megy, hol járt, persze utólag kiderül. Rám, a gyerekre sosincs ideje, pénze, de a haveroknak, meg akik kihasználják, egyből ugrik. Aztán mikor neki van szüksége segítségre, akkor senki nincs a láthatáron. Egyszerűen nem értem, hogy miért titkol el mindent. Utána meg én vagyok a hisztis p...csa,mert nem tudom a hülyeségeit mosolyogva tudomásul venni.
2021. jan. 22. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem tart egyenrangú partnernek, nem is érdekled. Azért nem kell tudnod, hogy merre jár és mit csinál, mert jobb ha nem tudod.

Ti se értem minek vagytok együtt papíron .

2021. jan. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Igen, mi mindent megbeszélünk. Mondjuk, ha lenne egy saját cégem, amiben ő nem vesz részt, abban nem kérném ki a véleményét, max. ha van x ember, akik között nem tudok dönteni. De igenis elmondja, ha megy valahova már csak azért is, hogy ne szervezzünk keresztbe.

És eleve nem lennék együtt egy olyan balekkal, akit mindenki kihasználhat a francba, és mellé még tojik az én véleményemre.

2021. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem közös a vállalkozás, abban az esetben én azt megtudnám érteni, hogy nem avat be, mármint olyan szinten, hogy döntési jogom volna, természetesen a véleményemet szívesen elmondom, ha érdekli és kéri valamiben, de nem erőszakolom rá, ha valami feltunoen problémás, de Ő nem látja, megkérdezem, hogy kíváncsi-e a véleményemre avval a dologgal kapcsolatosan, ha nem akkor nem, ha igen..abban az esetben elmondok mindent kertelés nélkül.


Az viszont semmiképpen sem jó, ha nem beszéli meg veled a napjait és a dolgait, természetesen nem beszámolóra gondolok, hogy "igen, levettem a kávét a polcról és beraktam a kosárba, majd átmentem a másik sorba sajtért" :D

Az, hogy nem tudsz róla semmit, hogy mi történik vele és milyen programjai vannak, úgy gondolom, hogy jogosan zavaró számodra, hiszen nem avat be az életébe. Ha volna esetleg valami probléma, rosszul lesz vagy akármi és eltunik egy szót sem tudnál mondani, hogy hova tunt, meg úgy alapból is, nem kell ehhez tragédiának születnie.

2021. jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A kettő külön dolog, vállalkozással kapcsolatos dolgokba nem avat be, nem is érdekel és nem is értek hozzá bevallom. Szakmailag meg főleg nem értek az építőiparhoz.

Programok terén viszont egyeztetünk mindig, anélkül nem megy, katyvasz lenne az egèsz.

2021. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Semmit nem egyeztet. Pedig sokszor mondtam neki, hogy nem lenyomozni akarom, de ha történik vele valami, akkor legalább tudjam, hol van. De nem érti meg.
2021. jan. 22. 10:16
 6/15 A kérdező kommentje:
Annyi zavar, hogy olyan embert vett fel, aki már legalább 3x átcseszte. De jó hülye a férjem, senkinek nem mond nemet, csak nekem.
2021. jan. 22. 10:22
 7/15 anonim ***** válasza:

A munkájával kapcsolatban nem kéri ki a véleményem, nem értek ahhoz amit csinál. Én se kérem ki az övét, hiszen ő sem ért az enyémhez. Mi nem kötünk egymás orrára minden apró baromságot, nem titkolózásból hanem vannak dolgok amiket eszünkbe se jut megemlíteni, annyira lényegtelenek. A közös életünket, közös dolgainkat érintő kérdésekben mindig mindent megbeszélünk, nem is értem hogy lehetne másképp ha egyszer együtt élünk. Ha valamelyikünknek proramja van akkor természetesen beavatjuk a másikat, nyilván minden részletbe, de azért az alap, hogy megmondjuk épp hová megyünk és kb. nagyjából mikor jövünk. Nem ellenőrizgetésből, meg nem is állunk neki kifaggatni a másikat minden részletről, de szerintem ezeket tök alap megosztani egymással.

A te férjed minimálisan sem tisztel téged. Azt már csak ti tudjátok, hogy a viselkedésed miatt csinálja ezt, vagy azért, mert ilyen ember. Egyik esetben sem jósolok nektek szép jövőt, sajnálom a gyereket, hogy ebben kell felnőnie.

2021. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Nem mondja el, hogy mikor megy masszázsra, mert most ez most mit érdekel engem. Aztán kiderül, arra a napra szervezi, mikor nekem orvoshoz kell mennem, tehát a gyerekre nincs, aki vigyázzon."


Namost ez kétoldalú dolog. Ha korábban cseszegetted, hogy miért jár masszázsra, mert fölösleges pénzköltés, meg "bezzeg neked van rá időd, ahelyett, hogy a gyerekkel lennél", vagy nő masszíroz és féltékeny megjegyzéseket tettél erre, akkor ne csodálkozz, hogy nem akarja elmondani, amikor megy ilyenre.

Ha viszont nem mondtál ilyeneket, akkor valóban bunkóság, hogy nem egyeztet veled, amikor valamelyikőtöknek vigyáznia kell a gyerekre.

Igaz nálunk úgy kezdődik mindkét részről az ilyesmi, hogy pl.: "Jövő héten elmennék egyszer masszázsra. Van-e olyan nap, amikor neked gond elhozni a gyerekeket óvodából, iskolából?" Tehát fordított esetben te is mondhattad volna, hogy orvoshoz kell menned, holnap délelőtt fogod felhívni, hogy időpontot kérj, van-e párodnak belátható időn belül olyan fix programja, amikor nem tud itthon lenni és gyerekre vigyázni. És akkor, ha addig nem is említette, nyilván mondta volna.

Mindent én se jelentek be. Pl. hogy munka után tervezek bemenni a városba, a tisztítóba elvinni egy ruhát. Ha netán kiderül, hogy aznap hamar kéne hazaérnem, mert valahová neki el kell mennie, akkor nyilván ezt lehet máskorra tenni.


A másikhoz, hogy alkalmatlan embert vett fel, ehhez nem tudok hozzászólni.


A hisztivel csak óvatosan, mert ezzel azt éred el, hogy utálni fog hazamenni. Gondolhatod, hogy akkor csak egyre többet lesz a haverokkal és egyre kevesebbet a gyerekével.

Ami zavar, szóvá kell tenni, de nagyon nem mindegy, milyen hangon! A támadás mindenkiből csak védekezést vagy ellentámadást hoz elő, tehát nem fogja elfogadni, hogy valamit másképp kéne csinálnia.

2021. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az orvosi időpontot 2 hete mondtam neki, leegyeztettük, de szerintem nem figyelt, nem is emlékszik így rá.

A masszázs miatt sosem hisztiztem, korábban én is jártam.

Azt mondja, nincs semmi közöm hozzá, hogy hol jár. Akkor sem volt semmi közöm, hogy eladta az anyjának az örökség részét a házból, mert ez az anyjának így jó. Tudom, semmi közöm az örökségéhez, csak maga a tény, hogy annyira nem méltat, hogy ezt megossza velem. És ezt hátulról tudtam meg, a papírokat is dugdosta. Utána röhögve mondta, hogy mi közöm hozzá.

2021. jan. 22. 12:44
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
S tényleg, mi közöd hozzá?
2021. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!