Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ismerőseitek között kik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerőseitek között kik vannak többen?

Figyelt kérdés
Azok a lányok akiknek van barátjuk vagy azok akiknek nincs?Sajnos eléggé gondban vagyok mert nekem eddig szinte minden lány akihez eddig odamentem azt mondta van már barátja, ez miatt egy kicsit kezd is már el menni a kedvem az ismerkedéstől.Nem tudom, hogy csak szimplán nincs szerencsém vagy csak hazudnak nekem vagy tényleg ilyen kevés lány egyedülálló.Ti mit tapasztaltok?

2021. jún. 12. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
1-2 egyedulallo lanyt ismerek, ahogyan egyedulallo fiut se sokkal tobbet. A felnott emberek altalaban parkapcsolatban elnek, atmeneti idoszakokkal, amikor epp nem.
2021. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Max a lányok 10%-a olyan, hogy akkor is azt mondja, hogy van barátja, ha épp nincs is, mert nem éppen vagy az esete, de nem is akar megbántani, vagy csunyán elküldeni.
2021. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nemhogy barátjuk van, hanem férjük!
2021. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Jelenleg az összes barátnőm (+ én is) párkapcsolatban él min. 1 éve
2021. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A nő ismerőseim nekem is mind kapcsolatban vannak. Férfiak között több az egyedülálló.
2021. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem női és férfi ismerőseim között is vegyes. Az egyik baráti társaságomban 5ből 1 szingli, a másikban 6ból 3
2021. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!