Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet,hogy egy olyan...

Hogy lehet,hogy egy olyan lány az ismerőseim között van Facebookon,akit nem jelöltem be,bár személyesen ismerem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel jóban voltam, tetszett is,de nem udvaroltam neki,hiszen van barátja,kapcsolatban van.Van egy régi profilom,amit nem használok és van egy új amit használok.Ma kíváncsiságból rákattintottam a régi profilomra,kíváncsi voltam hogy hányan törölték magukat az ismerőseim közül, hiszen a régi profilt már vagy 2 éve nem használom.És látom az ismerősök között ott van a lány akivel régen jóban voltam.De hogyan lehet ez,amikor nem is használom már a régi fiókomat?Vagy ha ő be is jelöl,nem csak akkor jelenik meg az ismerőseim között,ha visszaigazolom?De hát nem igazolhattam vissza,hiszen nem is használom a régi fiókomat.Vagy feltörték volna és visszaigazolták volna helyettem a lányt?Ti értitek ezt?

2020. okt. 23. 23:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam végignézem a lány ismerőseit,hogy én is szerepelek nála mint ismerős,de több mint kétezer ismerőse van a lánynak,nem fogom végig böngészni.
2020. okt. 23. 23:42
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet hogy sokkal regebbrol lettetek ismerosok facen? Mikor meg alig ismertetek egymast igy ezaltal nem emlekszel ra mikor visszajelolted?
2020. okt. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem.A lányt csak azután ismertem meg,miután új Facebook profilt csináltam magamnak.A régit már nem használtam,amikor megismertem a lányt.És az új profilommal se jelöltem be.
2020. okt. 23. 23:54
 4/9 A kérdező kommentje:
Na mégis végignéztem az ismerőseit,ott vagyok az ismerősei között.De nem a mostani profilommal,hanem a régivel.
2020. okt. 23. 23:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egy dolog hogy ot akkor ismerted meg mikor mar uj faced volt.

De attol hogy nem ismertetek egymast elotte, meg lehet hogy regen o vagy te jeloltetek egymast es a masik csak ugy vissza igazolt. De mivel akkor meg nem tudtad ki volt nem foglalkoztal ezzel es nem is emlekszel ra...


Nekem is van egy ket ismerosom akire nem emlekszek mikor lett az es miert.

Biztos volt mar olyan hogy Idegen be jelolt en meg vissza igazoltam. Ma mar erre ugysem emlekeznek

2020. okt. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 biztos hogy nem jelöltük be egymást korábban.Neki sok ismerőse van,nekem alig több mint száz.Emlékeznék rá ha bejelölt volna.De két éve még nem is ismertük egymást.
2020. okt. 24. 05:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismertetek egymast lehet azert nem emlkeszel... siman meglehet..
2020. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy akkor jött egy ür az égből és nyakig ert a fule. Bejelentkezet a facedbe es Be jeleolte
2020. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja meg meg tudod nezni facen mikor lettetek ismerosok
2020. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!