Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában a lányoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a lányoknak az ilyen fiúk bejönnek? Vagy valakinek az ismerősei között van olyan lány ismerőse akinek az ilyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Én egy 19 éves srác vagyok és érdekelne hogy az alábbi tulajdonságaim általában bejönnek e a lányoknak vagy kevésbé vagy csak 1 része:magas vagyok kisfiús alkatú és arcú kb 185 cm magas,kb 65 kg,barna szemű,rövid melírozott hajú(eredetileg barna)szőrtelen mellkas,borotvált arc,hónalj,farok,csak a karomon,lábamon,fenekemen van szőr de az nem vészes,

kb 18 és fél 19 cm hosszú és kb 4,5-5 cm vastag a

farkam,lábam 43-as,

aranyos,kedves,figyelmes,őszinte,megértő,értelmes,

humoros és szűz fiú vagyok...azt hiszem mindent leírtam így elsőre amit lehetett:$:)Nem viccből írtam le csak érdekel hogy ezek alapján vannak olyan lányok akiknek az ilyen fiúk jönnek be?

Légyszives őszintén válaszolj és ne bunkózz!!!

Kort/Nemet írj!


2010. aug. 8. 18:32
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
ha ismerkedni akarsz szerintem a bemutatkozó szövegedbe ne legyen benne ,hogy mekkora a péniszed mert nem ez a lényeg :D
2010. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:

Márcsak az kérdés, hogy én bejövök e neked?

160cm/92kg. Szőke hosszú haj, kék szem. Szolizom. Midenhol szőrtelen vagyok.


Csók.

Amugy nekem nagyon bejössz! <3

2010. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

18:41

Nem ismerkedés céljából írtam ezt:D

Csak érdekel ennyi.

2010. aug. 8. 18:42
 4/59 anonim ***** válasza:

Igen!

14 L

2010. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
Ha ennyire hülye vagy hogy itt irogatsz, akkor nagyon sajnálni tudlak. Majd nézdd meg hogy kik irnak vissza a 14 éves kis csitrik, akik mást nem látnak a tv-ben mint ilyen majmokat. 30L
2010. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
ezek után márcsak fotó kellene:s:DDDD
2010. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:

Majmokat???

Te aztán a kedvesség mintaképe vagy xD

2010. aug. 8. 18:51
 8/59 anonim ***** válasza:
Ha a lányok érdekelnek, miért nézel ki úgy, mint egy köcsög?
2010. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
Ha én a kedvesség példaképe vagyok, akkor te szerintem meg a metroszexuálisok gyögyszeme lehetsz.
2010. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

B*meg te aztán honnan tudod hogy nézek ki???Te lehet úgy nézel ki mint 1 köcsög legalábbis belül az tuti:D

De hogy én nem az is biztos hisz nem is ismersz...

Előítéletes hülye vagy ennyi!!!

2010. aug. 8. 19:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!