Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek olyan kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek olyan kapcsolatba, ahol a férfinek nem erőssége a figyelmesség?

Figyelt kérdés
2021. jún. 15. 13:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy ez mit jelent. Ha annyira nem figyelmes, hogy még az ajtót is rám csukja, nyilván esélytelen. De ha csak arról van szó, hogy nem hoz minden héten valami meglepetést, akkor semmi kivetnivalót nem találnék benne.
2021. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Belemennél olyan kapcsolatba, ahol a nő nem tetszik neked külsőre?
2021. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Nekem extrafontos, hogy a férfi figyelmes legyen. Persze, ezt én is nyújtom.
2021. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A sztori az volt, hogy elmentunk ilyen felnőtt vidámparkfélébe. Nagyon fel akart ülni valamire, én mondtam, hogy azt nem szeretném, de láttam rajta, hogy ő nagyon akarja, így mondtam neki, hogy menjen megvárom. Ment is, aztán sokalltam, mert elmaradt. Utána mondta, hogy még felült egy másik vidámparkos cuccosra, ami persze nem egy perc volt. Örültem volna neki ha szól.
2021. jún. 15. 14:01
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom 😀 Ez nem figyelmesség kérdése, szimplán tapló a srác.


Mikor a párommal megismerkedtem, elmesélte, hogy imádja a Forma 1-et. Az első randink alatt is pont ment egy futam, de azt mondta, sokkal fontosabb vagyok, mint a Forma 1. Már öt éve együtt vagyunk, a mai napig ezt mondja.

De basszus, első randin otthagyni és egyedül örömködni? Ez nonszensz.

2021. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem akart menni. Én mondtam neki, hogy nyugodtan. Csak aztán elkapta a hév, bár ezt már én is sokalltam. Vagy legalább szólt volna. Ezt leszámítva szimpi.
2021. jún. 15. 14:05
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem nincs azzal baj, hogy felült az elsőre, ha te is unszoltad, hogy menjen, gondolom, nem megy mindennap vidámparkba. De az nonszensz, hogy felül egy másikra is anélkül, hogy megbeszélné veled. Simán lehet, arra felültél volna te is, vagy esetleg, mielőtt elmentek, ő még gyorsan felpattan arra is.

Amúgy emiatt én nem dobnám azonnal, főleg ha amúgy tényleg minden másban szimpatikus, de leülnék vele megbeszélni, hogy nekem ez rosszulesett, és legközelebb figyeljen oda. Ha a többi randinál már nem viselkedik így, akkor azt mondom, egyszer mindenki követ el hibát.

2021. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Gyerek meg.
2021. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Eleve minek mentél vele, ha nem szereted az ilyen helyeket? Nem azért megy vidámparkba az ember, hogy sétálgasson meg nézelődjön. Nem is értem.
2021. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%
Biztos ő is örült volna, ha nem hisztizel meg pitsáskodsz, hanem jól érzed magad. Hát ez van. Ilyen ünneprontó csajt biztos nem hívnék többet sehova.
2021. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!