Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szimpatikus egy srác de most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpatikus egy srác de most nem akarok semmi komolyabb dolgot ,hogyan mondjam el neki hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Már ismerjük egymás körülbelül egy éve. Egy pár hónappal ezelőtt megváltozott és kedvesebb lett hozzám ,írt minden nap ,beszélgettünk. Figyelmes rendes férfi. Írt nekem verset ami nagyon tetszett de nem szeretnék most komoly kapcsolatot és nem tudom hogyan mondjam el neki úgy hogy ne bántsam meg mert szimpatikus de attól félek hogy elveszítem,vagy haragudni fog rám. Ti mit tennétek?

2021. jún. 16. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Így ahogy leírtad. Ha emiatt elveszíted, akkor nem akart sosem a barátod lenni, csak összejönni veled, szóval nem sokat veszítenél.
2021. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Ilyenkor a legtobb no/lany azt szokta csinalni, hogy elkezdi "ghostolni".


Rovid valaszokat irsz, nem erdeklodsz iranta.


Pl:


Srac: "Na mizu hogy telt a napod?"


Te: "Jol."


Ez egy picit durva, de ezt szoktak csinalni a lanyok.


Vagy megnezed az uzenetet hogy direkt lassa hogy lattad, es kb 3 nap mulva irsz megint valami rovidet vissza. Vagy vissza se irsz.


Legutolso esetben meg sem nezed az uzit, hanem berakod archivumokba, es ha ir is nem latod. Innentol csak annyi a dolgod hogy leszarod a sracot.


Ez eleg kegyetlen, de erre minden ferfi veszi a lapot.


Amugy meg ha tenyleg tetszel neki, nem fogsz tudni semmi olyannal eloallni ami nem serti meg. Max az amit leirtam, akkor csak be szoktuk tudni, hogy "ah nem tetszem neki, na mindegy akkor tovabblepek".

2021. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szexkapcsolatnak is örülni fog. Vagy barátság extrákkalnak.
2021. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2021. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit mondanod addig, amíg ő nem akar közelebbit. Erre a versre azért megkérdezhetted volna, hogy vajon miért kaptad? Ha azt válaszolja, azért, mert szeret, akkor mondhatod, hogy te is, de csak mint barátot, és nem akarod a barátságát elveszíteni.
2021. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg fel lett pontozva a gerinctelenségre buzdítás? (#2)
2021. júl. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit ide leírtál, azt ugyanígy mondd el neki őszintén. Értékelni fogja, higy azon néhány kivétel közé tartozol, aki őszintén megmondja mit szeretne.
2021. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!