Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az a normális lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az a normális lány, aki válogatás nélkül lefekszik bárkivel?

Figyelt kérdés

Több kérdésnél és válasznál megfigyeltem, hogy a rendes vagy normális lány sokaknak azt jelenti, hogy nem azt nézi, hogy van-e diplomája, milyen magas, mennyi pénze van, mennyire izmos vagy jóképű a férfi. Sőt, egy kérdésnél azt is felhozta egy pasi, hogy ne nézze a viselkedést se!

Ezek szerint az a normális nő, aki bárkivel elmegy egy menetre, ha füttyent? Vagy az, aki össze is jön mindenféle műveletlen, link, függőségben szenvedő nincstelennel?


Csak azért kérdezem, mert pont ugyanezek a srácok köpik arcon először azt a nőt, aki párkapcsolati problémára keres megoldást, hogy ő választotta. Egyből a nő a hibás, aki nem válogat elég körültekintően.


Vagy a normális nő szenved egy rossz kapcsolatban egy alkalmatlan férfi mellett, mert nem válogatott? Aki boldog, és élvezi a szerelmet, az nem normális? Nem ő a rendes lány?


Kicsit kezdek összevarodni így nőként, hogy hogyan is kell ezt csinálnom.



#aranyos #normális #túl magas elvárás
2021. jún. 17. 07:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
De jók a meglátásaid, de babám na gyik-ról indulj ki soka!! Sok az incel.. itt sokan csak kiélik a más-személyiségüket. ❤️
2021. jún. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne a gyik-ról*
2021. jún. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"Több kérdésnél és válasznál megfigyeltem"


A gyk és a valóság ritkán keresztezik egymást. Ha ezt a weboldalt vesszük alapul, akkor elég furcsa világkép alakul ki. :)

2021. jún. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
A "normális" nő ideális esetben sem nem az, aki azonnal lefekszik bárkivel, sem nem az, aki azt nézi a párválasztásban, hogy valakinek mennyi pénze vagy milyen végzettsége van. A lelki értékek kellene hogy számítsanak mindenekfelett. Sajnos a mai világban ettől egyre távolabb kerülünk, s ennek megfelelően a valódi szerelem is egyre ritkább. A válogatósabb nők gyakran úgy válogatnak, hogy előre rögzített kritériumokat határoznak meg, s aki nem felel meg ezeknek, annak nem adnak még esélyt sem az ismerkedésre. Lehet például, hogy valaki azért nincstelen, mert szereti a szakmáját, és abból éppen nem lehet sok pénzt kihozni. Vagy egyszerűen csak nem érdekli a pénz, mert más dolgok vezérlik a döntéseit; vagy a rászoruló szüleit, testvéreit támogatja anyagilag a jövedelméből.
2021. jún. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Engem maga a jelenség érdekel, vagyis amikor ugyanaz az ember mindkét nézettel teljes mértékben azonosul. Sok esetben nyilvánvaló, hogy ugyanaz ugrik neki a nő torkának, hogy ő választotta a férfit, aki két kérdéssel feljebb neveli a népet, hogy mennyire helytelen, hogy a nők ennyire válogatnak. Túl nagy az ellentmondás.

Az sem magyarázat, hogy csak vele tegyen a nő kivételt, hisz ebben az esetben is valamilyen szempontból válogat, csak ő ebbe pont beleesik, míg senki más nem.

2021. jún. 17. 07:31
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az itteni közvélemény szerint 35 éves 3 gyerekes egyedülálló anya létemre örülnöm kellene ha valaki megpiszkál bottal kb. és kegyesen leereszkedik hozzám legalább egy szexkapcsolatra.

A valóságban meg mindig fel-fel bukkan egy normális férfi, aki randizni, ismerkedni szeretne (még számomra is meglepő néha). Persze, nem olyan gyakorisággal mintha nem lenne gyerekem, de azért mindig felbukkan valaki baráti körön keresztül, munka kapcsán, stb.

2021. jún. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#4: Erre remek példa, hogy egyetlen tűzoltónak sincs párja.

Oh, wait...!


Nem láttam még arra példát, hogy egy férfi klasszikus értelemben jó ember, és hosszú évekig magányos. Olyat igen, akit okkal kerülnek, és ennek ellenére azt gondolja magáról, hogy sokkal különb az átlagnál.

Mondjuk lassan közelítünk, mert ő is pont ez a típus: kárörömmel nézi, ha egy nő mérgező kapcsolatban van, és szerinte ezt már azzal kiérdemelte, hogy nem őt választotta.

2021. jún. 17. 07:40
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
A kérdés eleve kissé értelmetlen. A férfiak körében ugyanis nincs mindenkire általánosítható nézet arról, hogy a nők milyen szempontokból kellene, hogy válogassanak. Mindig lesz valaki, akinek nem tetszik majd a válogatási módod vagy a szigorúságod. Így aztán lehetetlen mindenki nézetének megfelelni. Az efféle projekt eleve kudarcra van ítélve. Gondolj arra, hogy nagyítóval kell az olyan házasságokat keresni, amelyeknél mindkét fél összes rokonának tetszik az újdonsült férj vagy feleség. Mindig lesznek kritikusok, akik rossznak ítélik a választásodat. Hallgass a szívedre, s aszerint dönts.
2021. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Én nem néztem semmi csak azt hogy jo legyen az ágyban.


De megtanitott arra hogy iskolazatlan, mamahoteleseket messzirol kerüljek legközelebb, nincs veluk jövő.

2021. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%

#7: Engem a környezetem jó embernek tekint, hiszen próbálok segíteni mindenkin, etikai értékek által vezérelt ember vagyok. Három diplomám van. Mégis már egy évtizede nincs párom. Évekig próbálkoztam társkeresőkön, teljes kudarccal. Többször megesett, hogy a társjelölt nő áradozott az első randevún arról, hogy velem milyen jól el lehet beszélgetni értelmes dolgokról, aztán hazament és otthon meggondolta magát.


De tudom a legfőbb okát is a kudarcnak: túl komoly, túl entellektuel vagyok. Képtelen vagyok az önfeledt nevetésre, a spontán humorizálásra. Volt, aki a szemembe is mondta, vagy megírta ezt az első randi után. Ezzel a személyiségtípussal a nők nem tudnak mit kezdeni: barátnak megfelelek, mert gondoskodó vagyok és lehet rám számítani, de társnak nem. A nők ugyanis kivétel nélkül szeretnek ellazulni a párjuk mellett, s aki képtelen a vidámkodásra, amellett nem tudják jól érezni magukat. Én pedig nem tudok megváltozni, másmilyen ember lenni, mint aki vagyok; másmilyennek megjátszani magam pedig etikátlan volna, hiszen nem vezethetem félre a társjelöltemet.


Egyszóval hiába "jó ember" valaki a klasszikus értelemben, az nem feltétlenül elég. Én erre élő példa vagyok.

2021. jún. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!