Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítéltek el válogatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítéltek el válogatás nélkül minden nőt, aki fenn van vagy volt puncson?

Figyelt kérdés
Fenn voltam szűk 3 hónapig, mégpedig azért, hogy ismerkedjek művelt, életben már számottevő sikert elért férfiakkal (mérnökökkel, orvosokkal, jogászokkal). Nem voltam senki kitartottja sosem, nem pénzért szexeltem, sőt nem is mindenkivel szexeltem, akivel találkoztunk. Vannak olyanok, akikkel azóta is jóban vagyunk, lenyűgöz az életfelfogásuk. Soha nem keresetem daddyt, a legidősebb randipartnerem is 8 évvel volt nálam idősebb. Persze kaptam számtalan levelet 40-60 pluszos férfiaktól is, hiába írtam ki az adatlapomra, hogy hány éves korig ismerkedem, de ezeket figyelmen kívül hagytam. Egyik ismerősöm megtalált, elkezdte mondani másoknak, hogy qrva vagyok, ami egyáltalán nincs is, de ezek után jobbnak láttam törölni a regisztrációmat, mint mindenkinek megmagyarázni a helyzetet.
2020. dec. 8. 17:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
46%
Mert még mindig divat 2020-ban bigottnak lenni és úgy csinálni, mintha a nőknek a szex bűn lenne csupán az élvezet kedvéért és azt csak a férfiak csinálhatják. Az ilyen ismerősökkel nem kell foglalkozni, csak a negativitást hozzák az életedbe. Csinálj amit csak akarsz és élvezd az életed! <3
2020. dec. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
35%
Én nem ítéllek el, teljesen hidegen hagy. Attól, mert van egy bunkó ismerősöd, aki beszólt nem kéne ilyen következtetéseket levonni. Meg azt sem értem, miért hagyod, hogy egy jellegtelen kvázi idegen ember véleménye miatt te töröld a felhasználód és rosszul érezd magad, de hát te tudod.
2020. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
71%

"Fenn voltam szűk 3 hónapig, mégpedig azért, hogy ismerkedjek művelt, életben már számottevő sikert elért férfiakkal (mérnökökkel, orvosokkal, jogászokkal)."



Vagyis..mi a kérdés?

2020. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
83%
Miért, mit kéne rólad gondolnunk? Ha fejben érett embereket akarsz, simán elmehetsz ismerkedni színházba, könyvbemutatókra és egyéb közösségi eseményekre. Te szimplán a pénzre mentél, ezért értelemszerűen ilyen szinten tekint rád a társadalom többsége.
2020. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
#4 Elárulom neked, nem semmittevésből élek, az anyagi helyzetem is megfelelő, nem vagyok más anyagi támogatására rászorulva. Az említett helyeken is szívesen ismerkedek, de a jelenlegi helyzetben zárva vannak.
2020. dec. 8. 17:37
 6/37 anonim ***** válasza:
79%
Furcsa. Egy kérdés volt abban a válaszban, amire reagáltál, de pont a kérdésre nem. Szerintem, ez elég szépen megmutatja, hogy a pénz vs művelt kategóriákból melyikre hajtasz.
2020. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%
Mert ez az oldal nem arról szól hogy értelmiségiekkel kommunikalj és ismerkedj hanem a pénzért dugasrol. Mégis mit csodálkozol rajta hogy azt gondolják te is ezt csináltad?
2020. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
86%
Nekem aztán mindegy ki mit csinál, de ha valakiről azt hallanám, hogy fent van puncson, nem az lenne az első gondolatom, hogy de ő biztos nem a pénzért van fent. Ez nem egy társkereső, semmi meglepő nincs benne, ha azt feltételezik rólad, hogy te is pénzért meg ajándékokért "nyújtasz társaságot" idősebb férfiaknak.
2020. dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

#6 A kérdésem szerintem érthetően leírtam. Az intelligencia fontos számomra, nem a pénz. Az autókereskedő is lehet például gazdag, de nem vonz, ha nem vagyunk egy értelmi szinten.

#7 Úgy gondolom arra van az oldal, amire az ember belátása szerint használja. Tudom, hogy legtöbben arra, amit írtál, senki sem tiltja, hogy én ne pénzért ismerkedjek,szexeljek. Tinderen sokkal rosszabb a felhozatal, tapasztalatból írom, azt bezzeg nem ítéli el senki.

2020. dec. 8. 17:55
 10/37 anonim ***** válasza:
81%

A puncs az az oldal, ahol sugarbabyk sugardaddyket keresnek.

Így hát nem meglepő, hogy elítélnek érte.

2020. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!