Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell egyeseknek azért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egyeseknek azért a nőket mocskolni, mert nem jönnek össze akárkivel, nem adnak bárkinek esélyt?

Figyelt kérdés
Ha leírom ezen az oldalon, hogy válogattam, vagy volt, hogy huzamosabb ideig szingli voltam, akkor elutasítottam sok férfit, akkor egyből kapom a mocskot, és látom, hogy másokkal is ezt teszik, meg sok az ilyen kérdés is, és a "túlzott feminizmussal" jönnek. Szóval bajotok van azzal, hogy a nőnek joga van eldönteni, kivel van kapcsolatban, és ha nem talál olyat, akivel szeretne, akkor sem szorul rá férfiakra?

2020. szept. 30. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nőgyűlölő kommentek 3..2..1..
2020. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Mert rengeteg a frusztrált ember aki képtelen elviselni a nemet, kulturáltan elfogadni a visszautasítást. Az meg sem fordul a fejükben, hogy a másik fél valahol megérzi azt hogy képtelenek az indulataik kezelésére, a frusztrációt és ezért mond nekik nemet.

Ja és bocs' "akkor sem szorul rá férfiakra" tényleg nem szorul rá senki, de te se vegyél már minden férfit egy kalap alá. Attól hogy van egy csomó hülye még nem kell feministát játszani.

2020. szept. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy nem szorul rá, hogy nincs kiszolgáltatva a férfiaknak, nem muszáj kapcsolatban lenni, ha nem talált olyan jelöltet, akivel szívből együtt akar lenni.


És de, feminista vagyok, de ez csak annyit tesz, hogy egyenrangúnak gondolom a nőket a férfiakkal, szó nincs arról, hogy utálnám őket.

2020. szept. 30. 15:44
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Sose volt nőm és sose és rám nem illik a kommented mert büszke vagyok azokra a nőkre akik tudnak önállóak lenni de a feminista az nem egyejogúságot akar ahogy a hímsoviniszta sem
2020. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

De, a feminista egyenjogúságot akar.

Nézz utána ha nem hiszed el.

2020. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hiszek neked akkor tévedtem
2020. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De igen, a feminista egyenjogúságot szeretne + le szeretne számolni az értelmetlen társadalmi megkülönböztetéssel.


Én fikarcnyit sem szeretném, hogy a nők előnyt élvezzenek a férfiakkal szemben, vagy bármihez több joguk legyen.

2020. szept. 30. 16:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sok esetben csak a stílussal van a baj, nem a mondanivalóval. Kicsit szebben megfogalmazva egészen más hatása lenne. Illetve kicsit visszás mikor valaki ezt hajtogatja - sokszor akkor is, amikor nem is vág a témába, hogy ő mennyire jó másokhoz képest emiatt.


Persze ez csak az én meglátásom, de én nem vagyok sem feminista, sem hímsoviniszta, a kollégáim 90%-a nő és én az időm nagy részét közöttük töltöm el. Sosem éreztem azt, hogy ők többek vagy kevesebbek lennének, egyszerűen csak más a nemük, ennyi. A vezetőnk is nő volt - és? Soha senki nem kötött ebbe bele, különösen nem a férfikollégák, egy kivétellel, volt egy vén soviniszta ő mindig ezzel kardoskodott, de őt senki nem vette komolyan.


Alapvetően azonos bánásmód, azonos fizetés (azonos munkakör esetén), azonos büntetés kellene mindenkinek és akkor rendben lennénk. De egyik sem valósul meg, a büntetés részt a gazdagok mindig elsunnyogják, a fizetésben a férfiak kapnak előnyt, a bánásmódot pedig a kisebbségek szeretik kijátszani, mert ők "hátrányos helyzetűek", nekik pozitívabb elbírálás járna szerintük. Mármint általában az őket felbujtó ügyvéd szerint.

2020. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

Ja egyenjogúság.De csak bizonyos dolgokba,amit kiszelektálsz magadnak.A fizetés meg durván nem több semmivel sem,azonos munkakörben,óraszámmal és tapasztalattal,de ezen se vitázok.Ez a az urban legendet kérdezd meg egy tanártól, pénztárostól,egy raktárostól,vagy orvostól,esetleg egy magyar pilótától,hogy azért mert férfi,többet kap e.

Azért még mindig te szállsz le előbb a sűlyedő hajóból,vagy jutsz ki az égő házból.Egy férfiért ugye nem kár annyira.Nekünk jogunk van a fronton is megdögleni előbb,de mind1 is.Nem állok neki ezen vitázni,mert ugyis egysíkű lesz a beszélgetés.Szabadítsátok fel a nőket,el vannak nyomva.

Nekünk jogunk van

2020. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

# 9


Ezeket te látod belém, nem is beszélt itt ezekről a dolgokról senki.

2020. szept. 30. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!