Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja sok nő, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok nő, hogy a férfiaknak csak a szex kell?

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
mert a csádok, akikkel össze akarnak jönni, csak a szexet keresik, 27F incel
2021. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az incel-témát kéretik mellőzni! Köszönöm!
2021. jún. 17. 11:33
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sok férfi van akinek csak az kell és ők képzik a hangos kisebbséget akik ezáltal sokak szemében reprezentálják a többséget.

Én is férfi vagyok,nem érdekelnek a szex kapcsolatok vagy az egy éjszakás kalandok,csak a komoly párkapcsolat vonz és azon belül is monogán vagyok.

Sosem lépnék párkapcsolatba senkivel csak a jó szex miatt,jelenleg is párkapcsolatban élek és kifejezetten gyenge a szex minősége ami hazudnék ha azt mondanám hogy nem zavar de nem ez az elsődleges,amíg minden más jól működik és boldognak érzem magam addig túl tudom élni.

2021. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Ezt azok gondolják, akik csak ennyit tudnak nyújtani.
2021. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Általánosítanak, ami nem feltétlenül alaptalan, mert sok férfinak valóban csak a szex kell és ezek képezik a hangos kisebbséget, ahogy a #3-mas is írta.
2021. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Hangos, de nem kisebbség. Szerinted hány házasság éli túl, ha nincs szex?
2021. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az elég szomorú, ha szex nélkül nincs házasság se.
2021. jún. 17. 14:09
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Miert lenne szomoru? Keress olyat, aki szinten nem birja a szexet.
2021. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem mondhatom, hogy nem bírom, ha még sose szexeltem. Vagyis akarok is valakivel, de az olyan nőket nem bírom, akik csak szexpartnert látnak bennem. Az ilyen nők taszítanak, nem kedvelem a társaságukat.
2021. jún. 17. 14:27
 10/16 anonim ***** válasza:
4%

Akit egy-két numera után ott hagynak az még szexre sem jó.

Persze ezt fáj nekik beismerni úgyhogy inkább a férfi a hibás és nem ők.

2021. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!