Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kell külsőre jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell külsőre jól kinézni ahhoz, hogy le legyek szólítva ilyen vagy olyan helyzetben? Illetve lányok, hozzátok milyen kifejezetten béna és kifejezetten ötletes szöveggel mennek oda?

Figyelt kérdés

Csak átutazóban voltam Bp-n kb két órát és négy férfi próbált megszólítani ezalatt, nyilván egyik sem a zsánerem, de érdekes volt, hogy nem vagyok egy 40kg-os cicabab, sem műköröm, nyilván tisztában vagyok magammal, esetleg a magabiztosságot érzik rajtam, de akkor is fura volt, hogy ennyien odajöttek.

Ezt gondolom más lány is tapasztalja, és kb csak érdekel, hogy ti hozzátok mivel mennek oda?

Más városokban ugyanez a helyzet, elég annyi, hogy relatíve jól nézek ki és minden férfi kedves lesz?!



2021. jún. 17. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Hát én már úgy vagyok vele hogy aki lekoptat az tényleg legyen inkább fullos insta-csaj. Ebben a "fantasztikus négyesben" én tuti nem voltam tehát benne. F Bp-ről
2021. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

ez valami bena trollkerdes, ami arra megy, hogy ‘lam-lam, meg a full atlagos nokre is ezer ferfi tapad’. egy no, akit leszolitanak, nem kerdezgeti, hogy mennyire kell jol kinezni a leszolitashoz..

igen, neha atlagos lanyokat is leszolitanak. es? de ez a 2 ora alatt 4 ferfi eleg gyanus, en atlagnal jobban nezek ki valamivel es nem jonnek oda felorankent leszolitani..

2021. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
félreértés ne essen, nem érdekel, hogy lám lám, csak ez nekem is furcsa volt
2021. jún. 17. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is egy férfi tette fel a kérdést...kissé átlátszó...
2021. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Én nem egy bűnronda lányként egy kezemen meg tudom számolni hogy 5 év alatt hányszor szólították le.
2021. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, az sokat számít, hogy mennyire tűnsz megközelíthetőnek, nyitottnak. Páromat mindenki szépnek mondja, de nem nagyon szokták leszólítani. Évente 1-2x talán, mert introvertált, és menekül mindenki elől, aki közeledik 😅 én azért elkaptam őt 😅
2021. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Ez megint egy béna kamu incel kérdés.

Komolyan, mindig 3-4 témán pörögnek felváltva.

2021. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Senki nem szokott hozzám odajonni az utcan, max tuzet kerni. :D
2021. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!