Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőket felszínesnek nevező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket felszínesnek nevező férfiak, ha egy ilyen topmodell összejön egy ilyen átlag sráccal, akkor mégsem minden nő felszínes?

Figyelt kérdés

A képeket újsagcikkbol szedtem, szóval nem kell a jelentes privát képek használatáért.


Szóval, ez a lány


[link]



évek óta van együtt egy tök átlag sráccal.


[link]



Na akkor mégis ki a felszínes? MINDEN nő?

Ez már elég bizonyíték, hogy nem minden nő szörnyeteg?


2021. jún. 19. 11:57
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
37%
Egy tök átlag csaj akinek jutott egy jóképű és valószínűleg piszok gazdag fickó.
2021. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
73%
#21 komolyan ez már vicc 😂 egy ilyen modell-átlagosan helyes fiú kapcsolatból is azt hozod ki hogy átlagcsaj - jópasi aki tuti pénzes. Igazi incel gondolkodás. Még a modell se maga pénzes, tuti a pasija az 😂 Eszméletlenül szánalmas.
2021. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
52%

Ráadasul ez a megfogalmazás: jutott neki 😒

Gondolom Jennifer Lopeznek is hálásnak kellett lennie hogy jutott neki egy olyan jó pasi mint Marc Anthony 😂

Christina Aguilera is összeteheti a két kezét hogy már a második világszép férjét fogyaszthatja 😂

2021. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
28%

Ahogy itt írták vélhetően gazdag, befolyásos a srác. A női hipergámia lényege, hogy minél gazdagabb, erősebb, jobb pozícióban lévő férfit szerezzenek maguknak, ezáltal felfelé léphessenek a ranglétrán.

Egy filmben hallottam, de találó ha lé van minden van! Ennyi.

2021. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
54%

Amit a 20-as linkelt, na az mar igen. En kb. azzal a sraccal vagyok egy szinten.



Ehhez rohadt nagy szerencse kell, kb. mint megutni a lotto otost.



Amit a kerdezo linkelt, az a pasi klasszisokkal jobban nez ki nalam, ugyhogy.....



37F incel

2021. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

“ Amit a kerdezo linkelt, az a pasi klasszisokkal jobban nez ki nalam, ugyhogy.....”


Na de miert?? Miben nez ki jobban? Egy tok atlag arcu-testu ferfi, TE miert vagy klasszisokkal rosszabb?


Kover vagy? - miert nem sportolsz es etkezel egeszsegesen?


Csunya a borod? - borgyogyasz/borapolas


Csunya a mosolyod? - fogorvos


Na gyerunk, halljam a kifogasokat.


En abszolut egy szoval sem mondtam, hogy a srac ronda, de egy total atlagos, hetkoznapi srac. Nem izomkolosszus, nem 2 meter magas, nincs Brad Pitt arcberendezese, hanem egy atlag, apolt srac, ennyi. Ha pl. Total Elhizna, nem adna magara, lyukas retkel poloban jarkalna, mar egybol 10-bol 0 lenne.

De ad magara ( ugyanakkor nem viszi tulzasba), es ennyi. Azert nem rohannak a nok ezrevel utana, hogy ez a pasi a minden, de senki sem hivna csunyanak sem. —-> atlagos.


[link]

2021. jún. 19. 14:48
 27/50 A kérdező kommentje:

20-as valaszolo peldajaval meg nem ertek egyet. En egy percig sem allitottam, hogy marpedig minden gyonyoru no adjon eselyt egy borzaszto igenytelen benyomasu sracnak, hiszen nem mindenkinek van gyomra ehez. DE NEM mInden no rohan a Brad Pitt kinezetu szuper pasik utan, ennyi a lenyeg.

Ez a kep is amit belinkeltel:


[link]


Vedd ezt a kepet, kepzeld el, hogy a srac lefogy, kicsi izmot noveszt (NEM, NEM kell tulzasba vinni, levagja a hajat, es 10-bol 8-as pasi lesz belole.

Pl az o arca szerint KLASZISOKKAL jobb berendezesu, mint az altalam linkelt (egyik sem csunya).

2021. jún. 19. 14:53
 28/50 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező hány ilyen "átlagos srác" szaladgál az utcán?

Mert alig ő egy tipikus jó pasi a nők szemében a felső 20% egyike.

2021. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
Felso 20%? Figyelj, menj el nehany egyetem kornyekere pl. Aztan nezd meg hany ennel sokkal helyesebb srac van.
2021. jún. 19. 15:03
 30/50 anonim ***** válasza:
77%

"Kover vagy?"


Igen. Voltam en nem kover is, de akkor kb. eheztettem magam :)



"Csunya a borod?"


Igen, mert nem homeoffice-ban facebookozok, hanem normalis munkat vegzek....


[link]



"Csunya a mosolyod?"


Igeeeeeeeen, fogzomanc dysplasia-m van, 8 evesen megharapott egy kutya, es a veszettseg elleni oltas es az antibiotikumok mellekhatasa. Nem rosszak a fogaim, nem rohadnak, csak nem szepek :)



37F incel

2021. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!