Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a pasitok el akarna venni feleségül, de közben a Facebookon folyton a topmodell kinézetű csaj ismerőseit nézegeti vagy éppen a volt csajait?

Figyelt kérdés
Minden nap van egy két visszatérő kliens akit nézeget.
2018. márc. 6. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Paradoxon, mert nem járnék tirpákkal. Szóval a kérdés megválaszolhatatlan.

Már csak azért sem, mert nem pasim van..hanem barátom/párom.

2018. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, miért csinálja ezt. Őszintén megmondom, engem ez frusztrálna.
2018. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szóval már eljegyzett vagy még csak beszéltek róla, h majd elvesz? Nem mindegy :)
2018. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem unatkozom ennyire, hogy spyoljam a párom. Ha félrelép, tudja, hogy kivágom, mint macskát szarni, akár van gyűrű az ujjamon, akár nincs. Nézelődni meg nézelődhet mindenki. Az a hányinger, ha megosztogatja az ilyen képeket. De nézni? Kérlek.
2018. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Adom a 4. hozzászóló véleményét! Nekem is van gyűrűm, de eszembe sem jutott még ez, h kiket nézeget a neten. De nem is érdekel. Nem véletlenül kötelezte el magát mellettem. Én pedig nem véletlenül mondtam neki igent. Mert szeretem és bízok benne. Az, h mást megnéz, nem bűn. Hűséget fogadott, nem vakságot! Ez még nem megcsalás.
2018. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Minek nektek házasság... egyikőtöknek sem kéne ezt erőltetni.
2018. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Embere válogatja.


Ezt én NEM tudnám elviselni.


22/N

2018. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem mennék hozzá!
2018. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

Krisztusom... akkor vájassátok ki a szemét a pasitoknak/barátotoknak nehogy véletlen rajtatok kívül más nőre nézhessen még életében. :D

Milyen nők járnak ide?

2018. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nehogy már te vígan turned ezeket? Örülnel, ha a barátod más csaj után folytatna a nyalat?
2018. márc. 6. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!