Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a munkahelyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a munkahelyi ismerkedesrol? Összejönnél munkatárssal?

Figyelt kérdés

Ti ismerkednétek a munkahelyeteken?

Igazából az emberek többsége a munkahelyen tölti az ébren töltött ideje jelentős részét és igazából máshol nem is nagyon van lehetőség ismerkedni.

Ti mit gondoltok a munkahelyi ismerkedesrol? Ha valaki szimpatikus akkor randiznatok vele?

Igazából benne van a pakliban hogy ha mégsem működik a kapcsolat akkor kerülgetni kell őt és akár le is számolni arról a munkahelyről



2021. jún. 19. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Ismerkedtem. Ott találtam meg a páromat.


"ha mégsem működik" - ez fel se merült, mert sokáig leveleztünk még mielőtt komolyabbra fordult a dolog. Azóta is jól működik.

2021. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Igen. Mielőtt nem ismertem meg valakit aki nagyon fontos lett azelőtt azt mondtam hogy soha. Ha jön egy olyan személy aki megfog akkor igen.

22l

2021. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
SOHA nem ismerkedem ismerős környezetben. Sem melóban, sem baráti körben.
2021. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a netes társkeresésből hiányzik az a varázs, ami a spontán kialakuló vonzalomban és egymás felé tapogatózásban ott van, ezért hülye lennék kizárni az életemből az ismerősöket ilyen szempontból. Munkahelyet könnyebb találni, mint szerelmet. Nyilván van olyan munkahely, amit ugyanolyan nehéz pótolni, mint egy megfelelő társat, de nekem a társ fontosabb lenne.
2021. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meredek, félek tőle. F.
2021. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem jön össze, akkor sincs semmi. Két érett ember be tudja látni, és el tudja fogadni, ha nem egymáshoz valók. Ettől még lehet beszélgetni egymással, lehet egy jó ismerősi, vagy akár baráti viszony is kialakul. Nem kell rögtön szemellenzővel járni, csak hogy ne is lásd.
2021. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kétszer csináltam ilyet, egyszer nem jött be, hamar szakítottunk, a másik pedig másfél éve tart, össze is költöztünk már. Persze vége lehet, de ez ugyanúgy igaz egy bármilyen más közegben kialakult kapcsolatra is.
2021. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!