Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkatársnő ha megy a folyosón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkatársnő ha megy a folyosón mindig 1-2 másodperce rám néz! Ez jelentheti hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk beszélőviszonyban, nagy az iroda, ő egy másik szinten dolgozik, csak sokszor jön le hozzánk (Budapest). Van nálunk egy kis folyosó szerű útvonal az asztalok mellett és ahányszor elmegy ott a mosdóba vagy a liftekhez, akkor rámnéz, de csak 1-2 másodpercre. Utána sokszor ahogy néz tovább előre, mosolyogni szokott. Rám még így nem mosolygott telibe, csak ha szemtől szemben köszönünk mondjuk a liftben. Ha már találkoztunk aznap akkor is mindig felém néz. Csak én ülök ott, semmi érdekes nincs ott amit meg lehetne nézni (óra, ablak, plakát, akármi). Beszélgetés még nem volt. Szerintetek van esély arra hogy tetszem neki? Nem akarok a munkahelyen beégni, kínos lenne. Ha jóképű lennék és magas, akkor gondolkodás nélkül elhívtam volna egy randira. Nálam ő 10/10, munkatársak 10/7-10/8-nak mondják. Előző barátnőim szerintük 10/4, 10/5-ök voltak. Ami annyiban igaz, hogy ilyen szép nővel nem volt még dolgom, mint a munkatársnő. Nem akarnék beégni hogy a szintem felett próbálkozom mint valami lúzer. Soha nem mentem még oda cicababa külsejű csajhoz, mert tudtam mindig, hogy esélyem se lenne.

Mit gondoltok?



2020. jún. 12. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ember rengeteg másik emberre ránéz 1-2 másodpercre, ez semmit nem jelent. Gyakorlatilag még szemezés sem volt köztetek. Ha nem küld semmi más jelet (ezt sem tekinteném jelnek mondjuk), egyáltalán nem következtetnék arra, hogy tetszel neki. Nincs kizárva persze, de ha fel akarná kelteni a figyelmed vagy el szeretné érni, hogy kezdeményezz nála, ennél valószínűleg egyértelműbb lenne. Mondjuk legalább gyakrabban rád mosolyogna.


Amúgy beszélgetést úgy is lehet kezdeményezni, hogy nem egyből elhívod randira, egyszerűen váltotok legalább egy-két mondatot napközben, kicsit megismered. Én nem is nagyon tudnám hova tenni, ha olyan hívna el randizni, akivel beszélőviszonyban sem vagyok.

2020. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, undorító h számok alapján osztályozó embereket.

Másrészt, komolyan... Egyszerűen csak rád nézett. Ne láss már ebbe bele mindent. Én is mosolyogva köszönök a kollégáknak.

2020. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Holnap is dolgozunk, majd megpróbálok beszélgetni vele.
2020. jún. 12. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Na látod, ez már sokkal jobb ötletnek tűnik.
2020. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1...2 másodpercre? Ilyen hosszan várt rád és még akkor sem dugtad meg? Eljátszottad az egyetlen esélyedet.
2020. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nah, alakult vmi?
2020. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk a munkáról és együtt ettük meg az ebédet az irodában. Hárman voltunk bent, sajnos a gyertyatartó nagydarab-nagyszájú csajnak oda kellett jönnie a nyakunkra vicceskedni, úgyhogy személyes dolgok nem tudtak szóbakerülni. Majd legközelebb beszélgetek még vele, aztán elkérem a számát. Most azért se kértem el mert nem akartam zavarni, mondta hogy délutántól holnapig a szüleivel lesznek a Balatonon, aztán holnap meg szülinapon lesz. Ott a hétfő majd akkor elkérem ahelyett hogy zargatnám most hétvégén.
2020. jún. 13. 13:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Naa ez tok jó! Gratulálok. Minden apró siker siker. Hátha haladtok majd előre lépésenként.
2020. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!