Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is rosszindulatúak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is rosszindulatúak itt az emberek?

Figyelt kérdés

Más kategóriában annyira nem, de itt konkrétan azt látom, hogy mindenkit lefikáznak, leoltanak, megaláznak, kioktatnak, kb mindegy mi a kérdés lényege.

Csak nekem furcsa ez? A valóéletben nem találkozom ennyi rosszindulatú emberrel, mint itt....


2021. jún. 20. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Én azt szoktam mondani, hogy ez egy agglegény (mai szóval MGTOW) képző, mert az itteni nők olyan stílusban osztják az észt, hogy az embernek gyakran fölfordul a gyomra a gondolattól, hogy barátnője legyen valaha is.
2021. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez az egész kategória tele van negatív, emberekkel. Mikor végigolvassák ugyanazt a hülyeséget 100-adszor, egy idő után már ingerültebb lesz az illető, ha 101. alkalommal is találkozik a témával.
2021. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Ezeknek az inceleknek csak itt nagy a szájuk. Ki se mozdulnak a kisszobából, onnan szidják a szemét nőket 😀
2021. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

"mert az itteni nők olyan stílusban osztják az észt, hogy az embernek gyakran fölfordul a gyomra"


Már bocsánat, de ezt itt pár suttyó, szó szerint elmebeteg fiú csinálja, a lányok csak ennek megfelelően reagálnak. Talán még köszönjük is meg?

2021. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, itt állandóan gonoszkodnak és okoskodnak az emberek. Mondjuk az okoskodás más kategóriákban is megy, de legalább ott többen írnak segítő szándékból, normális stílusban.
2021. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
#4 bizony meg kéne köszönnünk 😂 Ha meg a privát is megérkezik mellé hogy "anyád nem ezt mondta tegnap amikor a szájába vertem, (szó szerint idéztem), arra meg válaszolnunk is kéne hogy úristen! egész életemben téged kerestelek! 😂😂
2021. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Kérdést már nem nagyon szoktam kiírni, mert régebben amikor kiírtam mindig lehurrogtak, aztán kíváncsiságból csináltam egy olyat, hogy egy konfliktushelyzetet kiírtam egyik meg másik szempontból is két külön kérdésben ,de a szituáció mind2-ben ugyanaz volt csak az egyikben az egyik,a másikban a másik volt a "kérdező" ,és mind2 esetben a "kérdező" lett lehurrogva, szóval sokan tényleg csak azért járnak ide, hogy ügyeletesen lehúzzák azt aki kérdést ír ki, teljesen mindegy, milyen témáról van szó.
2021. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem mondanám, hogy rosszindulatúak, inkább rendkívül tapasztalatlanok, előítéletesek, tájékozatlanok. Fogalmuk sincs sem a helyzetükről sem a lehetőségeikről. Sok a személyiségzavaros a kérdezők és a válaszolók közt is. A betegek aránya kiemelkedő.
2021. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

Most komolyan!


Mégis, mit és hogyan kéne írni azokra a kérdésekre, amikből van itt napi 200, pl.:


"Alacsony vagyok, azé' nincs nőm?"

"3X éves szűz vagyok, miért nincs senkim?"

"27 évesen lekéstem valamit, ha még nem voltam nővel?"

"Ha kigyúrom magamot lesze nőm?"

2021. jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

9 nem ezekről van sztem szó.


Hanem a minden nő r.banc, pénzéhes, el kellene venni tőlük minden jogaikat hogy ne a chadek kurogassák őket hanem engem is szolgáljon egy stb.

Mennyi pénz kell ahhoz hogy barátnőt tartsak és társai kérdések.

2021. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!