Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez ma tényleg ennyire ritka?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ma tényleg ennyire ritka? Miért ennyire rosszindulatúak az emberek? Vagy tényleg egy kitartott nő lennék?

Figyelt kérdés

19 éves voltam, amikor megismertem a páromat. Ő akkor volt 34. Átlagos testalkatú, humoros, jó pozícióban levő férfi. Akkor elkezdtünk találkozgatni. 2 év múlva megszületett a fiunk. A fiunk bölcsibe ment, én meg elkezdtem magamat képezni. Amikor már tudtam a tudásommal mit kezdeni, a párom segített (anyagilag) elindítani egy saját vállalkozást. Azóta ott dolgozom, magamat folyamatosan képzem továbbra is. Azóta lett még egy gyerekünk, egy kislány, ő most 3,5 éves, én pedig 32.


A kérdést az ihlette, hogy rengeteg olyan ember van a környezetemben, akik ellenségesen viselkednek. Nem értem, hogy miért. Soha nem csaltam meg a férjem, ő sem engem. Miért annyira hihetetlen, hogy jól megvagyunk. Olyanokat mondanak rólam, hogy semmi más oka nincsen annak, hogy együtt vagyunk, csak az, hogy én a pénzére hajtottam már 19 évesen, meg biztosan nem lennék vele, ha nem lenne pénze csak ránk kell nézni, ráadásul anyám olyanokat mond közös ismerőseinknek is, hogy amióta nekem is nagyobb sikereim vannak, már nem érdekel engem, nem látogatom elégszer.


Hogyan lehet ezt feldolgozni? Engem érdekel más emberek véleménye és nagyon rosszul esik ez az egész. Nagyon sok embert ismerek az állásomból kifolyólag, szóval nagy az ismertségi köröm és fáj, amikor ilyeneket mondanak rólam. Soha nem fogják elhinni, hogy tényleg egy jó házasságban élek? Ez lehet, hogy hülyeségnek tűnik, de egy közepes méretű városban lakunk, ahol azért az emberek többsége ismeri a másikat, és rosszul esik, amikor ilyeneket hallok vissza még ma is.

Anyámmal mit tehetnék? Gyakorlatilag a saját lányát járatja le, és volt olyan kuncsaftom, aki azt mondta egy másiknak, hogy most már másnak lát, nem szívesen jár hozzám, amióta anyám sírt neki.



2016. dec. 17. 18:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

Tényleg az ő hátán kapaszkodtál fel, de ha nektek jó így, egészségetekre. Nekem leszakadna a bőr a pofámról, ha a párom fizetné a képzésem :)

22/L

2016. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

Irigyek!

Sajnos anyukád is az rád,lehet azt szeretné,ha segítenéd őt anyagilag? Kérdezz rá,hogy miben tudsz neki segíteni.

2016. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Egyreszt vannak feltekeny emberek, masreszt pedig gondolom abbol indulnak ki, hogy a sikered a ferjed penze nelkul vagy mas lenne vagy nem lenne - es ezert azt hihetik, hogy ez volt az elsodleges mozgatorugoja a hazassagotoknak. A frusztralt emberekkel meg nem kell foglalkozni, meg akkor sem, ha a sajat anyadrol van szo.
2016. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

Minnél inkabb próbálod bizonygatni, h nem defektes az életed es boldog vagy, annál inkabb nem fogjak elhinni es fogást keresnek rajtad.

A legfontosabb az, h epitsd le a karogokat. Sajnos nagyon sok ilyen van manapság, aki furja valamiért a másikat.

Vagy az bántja a szemet, h jo a parkapcs vagy az anyagiakkal jonnek, h kitartott, stb.


Te boldog vagy? Van ket szuper gyerkocod es férjed?

Ez a lenyeg.

Semmi mas nem számít. Senkinek a véleménye ne ebresszen benned olyan érzést, h neked bárkinek is magyarázkodni kell egy pillanatig is vagy bizonygatni.

Mindenki a sajat sorsának a kovacsa, hidd el erre ra fogsz jonni ha mar nem jöttél ra menet kozben.

Kellemes ünnepeket nektek! :)

2016. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Anyád hiányol, az emberek irigyek. Kb ennyi. A párod, mióta vállalkozóvagy, gondolom már nem pénzel, így nem értem a dolgot. Lehet arra hajtani, hogy jóba legyél az emberekkel, de a boldogságod soha ne tedd ennek függvényévé.
2016. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Irigység. Sajnos kevés a boldog család. Akinek nem sikerül, annak kell valami magyarázat: "hát igen, az x-ék látszólag jól megvannak, de valójában a nő csak a pénzéért van a férfival". A legrosszabb, amikor az embert közeli hozzátartozója, például az édesanja támadja. Nem írtad, van-e alapja a panaszának, így ezt nem is lehet eldönteni. Az anyukáddal valószínűleg tudod rendezni a dolgaidat, az idegenekkel nem. Ez van egy kisvárosban.
2016. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%

Irigyek, féltékenyek, ne törődj velük.

Tanultál, dolgozol, jól vezeted a vállalkozásod. Éppen elég arra, hogy egyesek irigyek legyenek. Hogy segített a férjed, házasságban ez a természetes, mellesleg neki is jó, hogy dolgozol, szívesen végzed a munkád és keresel is vele.

2016. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%

"Hogy segített a férjed, házasságban ez a természetes"


Kíváncsi vagyok, fordított esetben mik lennének a reakciók :D

2016. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%

És akkor mi van ha a férjed tart el? Csak az a baj, ha ezt szégyennek érzed. Régen ez volt a normális, és nem is volt ennyi válás.

Amiket írtál az a feminácik "problémája", akik a férjeik pénzén kampányolnak a férfiak ellen.

Viszakérdezek! Megfoghatatlan, értelmetlen ideológiáknak akarsz megfelelni, vagy boldog életet szeretnél. Csak ennyi a kédés.

2016. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális házasságban alap, hogy támogatják egymást a házastársak. Azért szokás házasodni, hogy együtt kihozzák magukból a legjobbat. Vagy szerinted mégis miért?
2016. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!