Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok Iwiwen, myvipen mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Iwiwen, myvipen mivel lehet nálatok kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Mivel szoktak próbálkozni a pasik?


Köszi előre is.


2010. aug. 25. 22:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja igen kort is írjatok légyszi.
2010. aug. 25. 22:54
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha meg akarsz hódítani egy lányt akkor ne Iwiw-en próbálkozz hanem menj oda és mond meg neki. Ezt sokkal jobban fogja díjazni mint, ha csak úgy írsz neki. (esetleg virágot is vihetsz és azzal tuti nyerő vagy)HÁny éves vagy amúgy?

Sok sikert!!! :-)

L

2010. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne harapjátok már el egyből annak a torkát, aki neten keresztül tenné meg az első lépést! :D Mert mi van akkor, ha csak szimplán szimpatikusnak talál valakit, de teszem azt van köztük 350km távolság? Mégse mondhatja neki, hogy holnap már randizzunk is :D
2010. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Biztos számtalan ellenpélda van, de szerintem nem társkeresők az ilyen közösségi oldalak. Én csak wiwen és facebookon vagyok ugyan, de kaptam már olyan leveleket mindkét közösségi oldalon, hogy ismerkednének velem, egyre se válaszoltam. Tapasztalataim szerint úgy kezdik, hogy bejelölnek, te írsz, hogy mégis honnan ismered (vagy nem), ő válaszol (vagy leírja magától hogy jaj, ugye te vagy az a lány akivel múltkor összefutottam blabla), persze egyik se igaz. Arra akarnak rámenni hogy kialakuljon levelezés és azt hiszik nyert ügyük van.. Már egy ilyennek se válaszolok. És nem azért írnak, mert húdejó nő vagyok, még csak fürdőruhás kép sincs kint, vagy olyan ami adhatná a lovat az illető pasik alá.
2010. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én ugyan párkapcsolatban élek,ezért nem érint a kérdés,de ha nem így lenne,akkor sem kezdenék el ismerkedni a neten és mindenfajta iwiwes meg myvipes próbálkozást elutasítanék vagy nem is reagálnék. Szóval hozzám tuti,hogy nem vezet út a világhálón,de rengetegen vannak,akikhez meg igen!
2010. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jah,am 18/L, előző
2010. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat :) Nem valami sorozatgyilkos vagyok, hanem tényleg az a helyzet, (ahogyan a 2. írja) hogy

szeretnék megismerni egy lányt, akit még csak nem is láttam soha és ehhez szeretnék némi tippeket vagy tapasztalatot kérni :P


Egyébként én 20 éves vagyok (és jelzem kissé tapasztalatlan vagyok még e téren)

2010. aug. 25. 23:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Bár én még nem írtam igy lánynak, szerintem érdemes megpróbálni.


Olyasmit írj, hogy szimpatikusnak találod képei alapján, de mivel nem ismered, máshogy nem tudsz vele kapcsolatba lépni.


Légy tömör és lényegre törő, de udvarias. Kérd el a tel.számát esetleg az msn címét.


Ne írj kis regényt!!!! Azt se, hogy ilyen szép vagy olyan szép vagy. Szerintem ez nem jön be a csajoknak. Csak őszintén a lényeget pár mondatban.

2010. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon!

Én is valami ilyesmire gondoltam, aztán meglátjuk vissza fog e írni.

2010. aug. 25. 23:40
 10/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok. majd írd meg mit reagált, kíváncsi vagyok. amugy 23 f
2010. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!