Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ezt normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt normálisan megoldani?

Figyelt kérdés
A páromnak nagyon furcsa humora van ami nekem már sértő (és akikkel eddig beszéltem róla egyet értenek velem) Minden vicc neki viszont ha visszakapja neki se tetszik. Mióta megkértem, hogy fejezze be befejezte, viszont ha valaki viccelődik a másikkal (társagág, tvben stb) odaszúrja, hogy na! Veled ilyet nem lehet
2021. jún. 21. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

En szarkazmust kapásbol lereagalok szarkazmussal. Jokat nevetunk mert mindig vicves lesz. Ennyi.

Nektek valszeg nem közös a nyelvetek vagy temperamentum vagy humorerzek etc

2021. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Pelda (1.vagyok)

Barátom vmi.olyasmit szolt be hogy nem mindig a vonzas tv e, meg ilyeneken kene lenni hanem tenni tenni kell, mert ugy jonnek csak nagy dolgok. Es szte en wood stock sitylban elek:)

Erre mondtam neki mégis bevonzottalak teged, es neked nagy van, szal jonnek a nagy dolgok igy is :D


Le se tudta reagalni :D

2021. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ő felnőtt, akkor meg kellene értenie, hogy minden viccnek van határa, főleg, hogy neki ugyanúgy sértő. Egyébként az eltérő humorérzék is simán lehet szakító ok, ha nem érti, hogy viccelhet, de ne így.
2021. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!