Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt a helyzetet, hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a helyzetet, hogy lehet normálisan megoldani?

Figyelt kérdés

A párommal és a kisfiammal együtt élünk, de a pici nem tőle van. Az előző párkapcsolatomban sikerült be sajnos nagyon fiatalon amit már megbántam -persze a picit nem, csak azt, hogy kitől meg mikor- de ettől függetlenül boldogok vagyunk. Főleg a párom, nagyon édes volt, eleinte azt hittem nem fog ez így működni mert nem szereti a gyerkőcöt de aztán csak nem tudott mit kezdeni a helyzettel, aztán megtört a jég és nagyon szeretik egymást kölcsönösen. Ez azóta van nagyjából amióta összeköltöztünk októberben. Aztán a volt párom is próbál bekavarni amiben csak tud. Miattam mentünk szét, hiába született meg a pici egyszerűen nem bírtam már őt elviselni nagyon destruktív személyiség, engem is csak próbált folyamatosan maga alá rendelni. Most azért kötözködik mert "milyen jogon" meri a párom a saját gyerekeként kezelni! És nem tetszik neki, hogy összeköltöztünk. Elmebaj... Pedig a párom nagyon megszerette olyan édesek, egyébként még csak 3 éves lesz.

Próbál beleszólni, páromat is felhívta... Pedig nem proli családból való. A kicsire is rossz hatással egyszerűen nem tetszik ahogyan bánik vele, mintha csak be akarná hízelegni magát neki és amikor nem vagyok ott duruzsol a fülébe hülyeségeket...Tudom nem tilthatom el tőle mert igazából nem csinál semmi olyat meg szereti ő is.

Mit lehet ezzel a dologgal kezdeni? Nem akarom, hogy elfajuljon vagy kihasson a picire és a páromnak is rosszul esik.


2018. jan. 9. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor ki is a párod? Össze vissza írsz, azt se tudni kiről van szó....
2018. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell megoldani. Állj a sarkadra, és tisztázd vele, hogy kénytelen elfogadni ezt a helyzetet. Ő a gyerek apja, ez sosem fog megváltozni, de a gyerek érdeke az, hogy szeressék egymást a pároddal is.
2018. jan. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb volna keretek közé szorítani a gyerek láthatást, jó fej vagy, hogy támogatod az apát ebben, de ne ő találja már ki ezt is. Házasság esetében a váláskor rendelkeznek erről, de felbontott élettársi kapcsolatban is nyilván rendezni kell ezt is, meg a gyerektartást is. A féltékenységével, meg az akarnokúságával nincs mit kezdeni, hátha egyszer ő is talál valakit.
2018. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg a pároddal, hogy áthívjátok a volt párod egy vacsorára, kedvesen, leültök és megbeszélitek, felnőtt ember módjára, kinek mi a problémája a másikkal, és mit szeretne. Ameddig ez nem történik meg, addig ez a harc menni fog. Lehet ezt intézni emberi módon is, meg csúnyán is, de az senkinek nem lesz jó.
2018. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!