Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mesél rólam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mesél rólam a családjának?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A jelenlegi párommal 2 hónapja vagyunk együtt, de már több ideje ismerkedünk/beszélgetünk, illetve egy egyetemre jártunk.

A barátainak kb egyből mesélt rólam, sőt már 1 hónap járás után be is mutatott a legfontosabb barátainak, de a családjának nem említett meg.

Én kb akkor elmondtam a szüleimnek/testvéremnek amikor kimondtuk hogy járunk, és rákérdeztem hogy van-e oka hogy nem tudnak rólam- annyit mondott hogy ő nem szokott csak úgy magától mesélni, ha kérdezik dolgokról akkor beszél otthon..-na de most kinek jönne a családjában ez a kérdés hogy am. van-e valakid fiam? Főleg azért is mert nem nagyon voltak barátnői- nagyon tanulós volt az egyetem az alatt csak kavart, és azt megelőzve volt egy pár hónapos kapcsolata, de ott sem történt családi bemutatás. Illetve nem is várnék családi bemutatást ennyi idő után, de jól esne hogy ha megemlítené a létezésem.

Egyébként mindketten családdal élünk még, és emiatt én már áthívtam/bemutattam itthon, tökre nem volt nagy ügy.

Kérdeztem tőle hogy kínos mondani hogy lett valakije mert a családja nem tartja ilyen csajozósnak, de ennyit mondott hogy nem, csak nem kérdeztek rá.. de ez most nem olyan dolog amit te jelentesz be?

Az biztos hogy nem titkolni akar, mert a barátainak már egyből elújságolt stb. Plusz a nővérével jó a kapcsolata neki se említett meg engem..

Ja és még sose mutatott be otthon egy lányt sem. Nem tudja esetleg hogy hogy kezdjen ebbe bele?

Meg az elmondottak alapján a szüleivel nem szoros a viszonya, gondolom nem szoktak ilyenekről beszélni, meg kicsit fura a családja az elmondások alapján.Most nem tudom hogy a családnál nem stimmel-e valami és azért nem mesél rólam, vagy kínosnak érzi, nem tudja hogy tálalja mert nem szokták meg hogy szoktak lenni barátnői stb(?)

Nem tudom mire gondoljak, kétszer rákérdeztem már tőle miért nem beszél rólam, de zavartan kitért ezalól.

nem azt várom hogy bemutasson, de azért jól esne főleg azok után hogy a szüleimnek bemutattam ha legalább megemlítené otthon hogy vagyok neki.. szerintetek hogy kéne erről vele beszélnem, vagy mi az oka ennek az egésznek?


23L és ő 25F


2021. jún. 21. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Várja az igazit. Azt majd bemutatja.
2021. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha valamit egy férfi nem tesz, azt nem akarja. Ennyire egyszerű🤷🏻‍♀️

Miért nem vesz el feleségül?

-mert nem akar....

Miért nem mutat be a szüleinek..?

-mert nem akar.

És ezt nem is érdemes kierőszakolni ... ahogy semmit sem, tapasztalat.

2021. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátainak nincs jobb csaja mint amilyen te vagy. Az apja viszont lehet nyers macho és hátha fél a túl őszinte reakciójától hogy: "ennél jobb nem jött össze?" Ne szívd mellre ez csak egy ok a számtalanból de nyilván előfordult már ilyen szitú a világtörténekemben
2021. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!