Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bemutatott a családjának és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bemutatott a családjának és ezt mondták? Kamu?

Figyelt kérdés

bemutatott otthon a családjának akik elvielg el vannak ájulva tőlem és még ilyen szép barátnője mint én soha nem volt szerintük. Nagyon különleges vagyok stb.

Furcsa,mert láttam exeit hát elég jó nők voltak...sőt...A másik meg,hogy kb meg se szólaltam náluk,mármint alig beszéltem.


Kamuznak a fiúknak? Vagy a fiú kamuzik nekem? Ha igen ,miért??


2020. márc. 4. 09:59
 1/7 BigUncleZ ***** válasza:
100%
Ezt illik mondani, de erre lehetett számítani.
2020. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondták volna, hogy te vagy a 12. legszebb barátnője akkor most jobban aludnál?


A családja próbálja őt bátorítani vagy ő próbál téged. A mocskos szemét pasija/családja nem is tudom mit képzelnek.

2020. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Mégis mit mondjanak szerencsétlenek, ha ez az egyetlen értéked? Se az intelligenciád, se a humorod, se semmilyen más tulajdonságod se tudnák őszintén dicsérni, szóval majd ha arra hallasz pozitív megjegyzést, akkor legalább tudni fogod, hogy tuti kamuznak.
2020. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Ezt illik mondani.

Szimpatikus voltál nekik, ez a lényeg. :)

2020. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

uh 3-as milyen iszonyatos frusztráltás és elnyomott düh és miegymás lehet a te életedben,hogy egy vadidegent szapulni kezdesz,hogy nincs humora,intellgienciája semmi értéke csak a külseje :D Miféle barlan szökevény vagy te?a nap elbújik,ha kilépsz az utcára? xd

nem kezdem sorolni az étékeimet sem a tanulmányaim sem az egyéb kis millió okot ami miatt azt mondhatták ,hogy különleges vagyok, azt nem csak a külsőmre értették. De mindegy,csak tényleg megdöbbentő volt olvasni ezt a hihetetlen mértékű gyűlöletet amit magadban tartasz és itt akarod kiereszteni a névtelen fórumon.


4, köszi :) remélem tényleg így van :D

2020. márc. 4. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Mucika, a kis kirohanásoddal csak bebizonyítottad, hogy igazam volt, köszi :D Nincs bennem semmi frusztráltság, és bizony képzelem, mennyi értéked lehet, ha egy mondatot se vagy képes normálisan leírni és mellé ilyen szarságokon agonizálsz, vigyázz mert még agyvérzést kapsz.
2020. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
"Kb meg se szólaltam náluk,mármint alig beszéltem".Ezt te magad írtad.Ezek szerint mégsem az elbűvölő intelligenciáddal,sziporkázó személyiségeddel vetted le őket a lábukról.
2020. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!