Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osszes eddigi párkapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osszes eddigi párkapcsolataidat nezve melyek voltak azok a szulinapi koszontéseid amik megmaradtak jólesett emlekszel rá nyomosabb emlékeþ hagyott?

Figyelt kérdés

Amivel téged koszontott fel a parod



Vagy johetnek olyanok is te mikkel koszontotted ami nem olyan atlagos volt



2021. jún. 22. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

Amikor a szerelmemtől kaptam egy órát, amiről megtudta, hogy nagyon tetszik nekem.

Aztán ki kellett találnom, mint mondjak a nejemnek, honnan van...

2021. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
férjemtől gyakran kapok szép ajándékokat, kb mindegyikre emlékszem, pedig sok volt, de amikor az autómat kaptam az is elég emlékezetes. :)
2021. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző kapcsolatomban az egyik szülinapomon dolgoznom kellett, késő esti túlórával, hulla fáradt voltam és szomorú, mert a párommal akkor még nem éltünk együtt, hiányzott, és csak hétvégén tudtunk találkozni. De aznap este csörgött a telefonom, a párom volt, beszélgettünk pár percet, mondtam hogy még dolgoznom kell és elegem van, mondta, hogy csak pár percre menjek ki az iroda elé friss levegőt szívni, nyújtózni egyet, jobban fogom érezni magam. Letettük a telefont, kimentem az utcára, és ott volt a párom, egy hatalmas csokor virággal, és a kedvenc tortámmal óriási vigyorral az arcán :) Ez nagyon megmaradt bennem, nagyon jólesett, pedig csak pár perc volt, aztán utazott is haza, másnap neki is munka volt. Hihetetlen, hogy ezt megtette értem akkoriban, igazi meglepetés volt.
2021. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos egyre sem emlékszem, mindig csak kommersz vackokat kaptam, semmi személyes ajándékot nem adott senki. Még egy köszöntő cetlit sem. F/46
2021. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor áthívott magához, és ott vártak a barátaink az asztalon meg egy csálé tortával, amit direkt nekem sütött. Sosem volt egy konyhatündér típus, de az a torta nagyon meghatott.
2021. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem is konkretan csak az ajandek hanem a gesztus is ami neķed szolt.



Nekem a legemlékezetesebb eddig mikor elhivott sima cukraszdaba(mivel gyakorta jártunk sima atlagnak is vettem)kértem a "szokásosat", csak épp....most gyertyával hozták ki es a kiszolgálo is mondta hogy boldog szuletesnapot kíván.


Az ajándékok valahogy emlékképben egyik sem maradt meg úgy mint ez.


Egyik haverom meg bohém vicces es teljesen a azívéhez azolt egy poenos kindertojas ajandek 30 felett!:D


Ilyesmik erdekelnenek amiben van vmi személyes is

2021. jún. 22. 15:52
 7/13 A kérdező kommentje:

4 en meg javareszt olyanokat kapok hogy az ajandék is inkabb a masiknal szol es nem nekem. pl disztargyat hogy RÁ emlekzetessen.

Vagy szuksegtelen drága dolgot, amiért hálálkodást vár higy behodoljak a pénze (hatalma statusza)elott es joforman magát "isteniti"csak vele.



Attol aki valoban szeretett kaptam en is kocsit már. De nem szulinapra meg fennhéjázo koritessel hanem tudott egyet olcson ezt torheten ia alapon es CSAK UGY hogy legyen nalam is ne legyek kotve. Koszonomot se várt csak azt hogy en fizessem a biztoaitast meg magamnak tankoljak.

2021. jún. 22. 15:56
 8/13 A kérdező kommentje:
Latom igen jönnek azok a személyes meglepik is válaszban:)
2021. jún. 22. 15:57
 9/13 anonim ***** válasza:
De jó nektek! Engem sem az ajándék izgatott volna, hanem a gesztus.
2021. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A hetvenedik születésnapom. Sajnos ez volt az utolsó, a következő évben meghalt. De ez minden addiginál jobb volt, nem felejtem el soha.

74N

2021. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!