Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sugar momma - sugar baby vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugar momma - sugar baby vagy csak simàn szerető?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, én sugar momma-nak érzem magam, 26éves vagyok, saját üzletem van, jó az anyagi helyzetem. A szeretőm 15évvel idősebb nálam, de anyagilag elég gyengén áll. Fizetek neki a találkákon, és azon kivül is ha szüksége van valamire állom. Cserébe jókat dumálunk, szexelünk, találkozgatunk. Szerintetek bele sorolható a kapcsolatunk a sugar világba?

#szerető #Sugar momma
2021. jún. 22. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Troll világba sorolható esetleg.
2021. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem az idióták közé lehet sorolni. Mégis minek fizetsz?
2021. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Vagy troll vagy elmegyógyintézet.
2021. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 először is mert ‘munka’ cimszó alatt jön el otthonról, másodszor pedig mert én megtehetem neki meg szüksége van rá.
2021. jún. 22. 21:41
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha én lennék 40 ő meg 26 már nem lenne ennyire kivetni való ugye?
2021. jún. 22. 21:45
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
De az lenne.
2021. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem a kivetnivalóság/nemkivetnivalóság a lényeg, hanem az egész értelmetlensége.
2021. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

#5 Nem kivetnivaló lenne mert mindenki azért fizet amiért akar, illetve úgy keresi a kenyerét ahogy akarja. Ellenben közröhej tárgya viszont garantáltan, mert ilyen ostobát még nem látott a világ hogy egy fiatal nő fizessen egy idősebb férfit. De a trollméter most kiakadt, te az a férfi vagy aki állandóan olyan kérdéseket és válaszokat írsz hogy a hervadó nők (25-30 felett) örülhetnek ha egy negyvenes leáll velük mert már annyira értéktelenek és az azonos korúak nem valók egymáshoz mert a nők korábban öregednek.

Ennek az elméletednek a megerősítésére íródott ez a mese hogy egy 26 éves nő idősebb toyboyt, illetve bácsit tart 😅

2021. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hülye vagy :) Találnál fiatalabb, jobb pasit ingyen is.
2021. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy 41 éves ocsmány nő lennél, és fizetnél egy 26 éves pasinak, még talán elmenne. De hogy fiatal nő létedre fizetgetsz egy vén marhának, hát inkább nem is mondok semmit...
2021. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!