Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon nagy szerencse kell ahhoz hogy az ember vonzó/sikeres legyen a másik nemnek?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam hogy mennyire sok dolognak kell stimmelni ahhoz hogy valaki sikeres legyen a másik nemnél. Jó kinézet kell, pl hiába jóképű valaki ha alacsony, vagy bármi testi fogyatékosság. Szóval bármi gond és annyi.

Másik meg a jó személyiség. Tudjon könnyen ismerkedni, jó stílusa legyen.

Szóval rengeteg dolognak kell rendbe lennie. Kis baj a gépezetben és annyi.

Arról nem is beszélve hogy olyat találjon az ember akivel jól kijön.

Meg legyen pénz lakásra, autóra...


Szóval rengeteg dolog...és ha gond van valahol akkor nagyon nehéz ismerkedni


2021. jún. 23. 00:08
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem igazságtalan valahol ez?

Van akinek könnyen megy meg jól néz ki és szép lányokkal /helyes fiúkkal ismerkedhet. Valaki meg egyedül van és nem talál párt, vagy nem tud ismerkedni.

2021. jún. 23. 00:10
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

A legtöbb fontos kritérium alapvető dolog, tehát nem kell erőlködni annak, aki legalább félig normális. A külsőt még a legkönnyebb helyrerakni. A sikeresség meg rajtad múlik, nem is a csajok miatt, hanem magad miatt csinálod. Szerintem sok nőnek nincsenek nagy anyagi igényei sem, csak mondhatni átlagos (ne szüleiddel élj, jó ha van autód, el tudd hívni néha vacsorázni stb). Melleselg senki se tökéletes, képtelenség annak lenni, így nem baj az, ha nem vagy minden téren top. Ha összességében rendben vagy, már a legtöbb nőnél jó vagy

N

2021. jún. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, csak társasági lénynek kell legyen.
2021. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Évekig szerencsétlennek tituláltam magamat. Kerültek a nők. Minden haverom sorba dugta a nőket tini korától kezdve nekem meg semmi. Majd egyszer a legjobb lány barátom (nem vonzodunk egymáshoz) az arcomba vágta ha saját magamat képtelen vagyok szeretni hogy várhatom el mástól h szeressen. Plusz még azt is késöbb h rengeteg önbizalomhiányom van. Én magamat átlagos csendes srácnak tartottam mindig is, de igazából unalmas, koravén mamlasz voltam csak. Hála neki tanultam a nők viselkedéséről és arról hogyan kell egy nőt meghódítani. Azóta havi 2 csaj mindig jut egy jó szexre. Felturbózott engem az igazság. Most se vagyok egy Brad Pitt, de a kommunikációm mivel javult és adok magamra az önbizalmam is elő jött. Ezt valahogy a nők szerintem kiszagolják ha nem szereted magad. Egy jó duma és önbizalom csodákra képes.
2021. jún. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként igen. Nőként elég, ha értelmesebb, mint egy krumpli.
2021. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, mindenki a szép nőknél versenyez, ha nem vagy szép akkor válogathatsz az incelek meg a nős pasik meg a vén papák közül.

Férfiként és nőként is nehéz, de más-más okokból. Én személyesen ismerek alacsony férfiakat aki jó a nőknél (exem, testvérem) és majdnem két méter magas egyedülállót is. Tehát a magasságon nem múlik semmi, legföljebb szűkíti a kört, amiből válogathatsz.

Ha valaki értelmes, normális, érdekes személyiség, és emellé ápolt, rendezett, azért valamit előbb utóbb csak sikerül összehoznia.

2021. jún. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!