Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már hogy őrülten oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy őrülten oda voltál valakiért és neki is kellettél, de mégis sikerült mindent tönkretenned?

Figyelt kérdés

Ezt életem végéig bánni fogom. 😢


Írjatok történeteket, ha gondoljátok! Talán nem érzem majd magam ennyire rosszul.


2021. jún. 23. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Te hogyan és mivel tettél tönkre mindent?
2021. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt?
2021. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet helyrehozni? Vedd fel vele a kapcsolatot, hátha lehet tenni valamit ami helyrehozhatja a kettőtök kapcsolatát. Mi történt? Ha leírod, könnyebb segíteni
2021. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Így jártál! Legközelebb gondolkodj!
2021. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. Én a végsőkig küzdöttem az exemért. De egy fecske nem csinál nyarat. De ha másnak rossz, neked jobb lesz? 😅

Amúgy mi történt?

2021. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam hasonló helyzetben, csak nem én tettem tönkre mindent kettőnk közt, hanem ő.
2021. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem teszel még egy utolsó próbálkozást?


Egyébként mivel sikerült ilyen ügyesnek lenned, mit tettél?

2021. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán próbálkozz visszahódítani,hidd el nem lehetetlen.
2021. jún. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!