Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már őrülten szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már őrülten szerelmesek? Miben nyilvánult ez meg?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 22:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Mi lett a dologból?
2020. márc. 29. 22:28
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Igen, abban nyilvánult meg, hogy életemben talán először őszintén boldog voltam és vártam a holnapot és sokat mosolyogtam, a gondoltaim pedig állandóan az adott lányon jártak és azon, hogy mennyire nagyon szeretem.


Ennek viszont nagyon rossz vége lett.

2020. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Rajongtam érte, bármit megtettem volna érte, csak ő létezett és senki mást nem láttam rajta kívül. Amikor hozzám szólt remegtem, ha rám nézett a szívem majd kiugrott, amikor lefeküdt velem egész testemben reszkettem és teljesen átadtam magam neki. Rettegtem tőle, bátor vagyok alapjáraton de ha ő a közelemben volt akkor a leggyávább ember lettem a világon. Csak kihasznált végül és soha semmi nem lett az egészből, a mai napig fáj pedig nem tegnap volt. :(
2020. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha láthattam, fel voltam dobódva és sziporkáztam mellette. Alapból kicsit ügyetlen vagyok, meg bamba, de mellette valahogy ezek megszűntek, a legjobbat hozta ki belőlem. Sajnos beteljesületlen maradt, pedig kölcsönösnek tűnt az egész.
2020. márc. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

igen szerencsére meg valósult az meg a + hogy ő is szerelmes belé :3 ez nem is tudom egy teljesen más érzés eddig is volt 1-2 lány akibe azt hittem hogy az vagyok de inkább azok csak bejött/tetszett szint volt mert az érzelmek és amiket kivált belőlem azok teljesen más szinten vannak! olyan mint ha az oceán mélyén lennék de nincs sötét hanem minden világos kék azaz ez az érzés teljesen körbe ölel

gyakorlatban a szex és a romantika nagyon erős és jó sok olyan dolgot kivánok vele amit mással nem tudnám meg tenni (semmi szürke 50 szado pszichó szex) egyrészt nem csak egy pár vagyunk hanem barátok is a testi és szellemi vonzalomon túl is egész jól kijövünk mert közös a humorunk sok közös hobbink van (főzés, gameplay, mobile app, fekvés ":D, filmezés sorozatok azokat nagyon szeretjük :'DD zene, séta-túra-utazás beszélgetni komolyabb dolgokról művészet tudomány filozofia :S)

a gondoskodás is elég durva... pl ő nekem állandóan vitaminokat vesz megkérdezi hogy érzem magam szükségem van e valamire én is ezeket annyival hogy kiegészitve hogy jól aludtál tudtál aludni az este vigyáz magadra ne légy hülye (sokszor elesik ":S)

van mindig egy kis féltékenység mindkettönk részére de egyikünk sem csinál semmit még csak flört szinten sem!

annyi hogy nem örült féltékenyek vagyunk hanem csak egészségesen :D

2020. márc. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, voltam... A nap 24 órájából 26 - ot ő járt a fejemben! :-DDD Aztán nagy pofára esés lett belőle. Szerintem amúgy ezen csak én lelkizek, akadt neki azóta más palimadár.
2020. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!