Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha őrülten szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha őrülten szerelmes vagyok másfél éve, akkor az alábbi esetben tudok megálljt parancsolni magamnak?

Figyelt kérdés

Már több mint másfél éve fülig szerelmes vagyok valakibe, akivel ez idő alatt kerülgettük egymást, a levegőben mindig ott volt köztünk a szikra, ő is próbálkozott finoman, de nem lehettünk egymáséi (az okot most hagyjuk). Én annyira szerelmes vagyok, hogy arra szó sincs. Magamon kívül vagyok, el vagyok varázsolva, szó szerint szomjazom az érintésére, közelségére, hogy a szemembe nézzen. Részéről is megvan a kémia. Ma este valószínűleg meg fog törni a jég. A kérdés, hogy aki ilyen szinten be van sózva, mint én, az tudja tartani magát, ha a szerelme közeledik, meg akarja csókolni, beszélni kettőnkről, stb.? A közelében teljesen elveszítem az eszemet, mindennél erősebb a vágy utána. Létezik, hogy mégis, ennek ellenére ma nemet mondjak?

Ti hogy tapasztaltátok, meddig működőképes az önkontroll?



2015. jan. 23. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha most kontrollálod magad, azt tekintheti úgy, hogy hazudsz mert nem mondod meg hogy nagyon vágysz rá.


De ha meg nekimész az se jó, mert hiheti azt hogy csak meg akarod fektetni...


Légy őszinte vele.

2015. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan nicns nem lehettetek egymáséi.

max találkozni nem bírtatok.

Niért akarnál megálljt parancsolni, realizálj, amit túl korainak vélsz, ami partner függő, azt ne tedd, amit nem, azt ne. 1.5 éve egymást akarjátok, akkor miért akarnál jó dolgokat kihagyni?

2015. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő.

Azért kell önfegyelmet tartanom, mert van valakim, és így lettem őrülten szerelmes másba. Nem tudtam parancsolni az érzéseimnek.

2015. jan. 23. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:
szerelem elvette az eszedet. mindenképpen forduljon orvoshoz.
2015. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!