Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hisztiznek be a nők ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisztiznek be a nők ha az elején le van tisztázva minden?

Figyelt kérdés

Megismerkedek egy nővel letisztázom vele hogy itt csak szex lesz semmi más és el is mondom neki hogyha ez neki nem teszik akkor ne is folytassuk.

Aztán ha belemennek és aztán kiderül hogy ez tényleg így van elkezdenek hisztizni és még én vagyok a szemét meg minden...de mégis miért hát el lett mondva hogy ez lesz a vége nem lesz belőle komoly kapcsolat...


2021. jún. 23. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
XD ők mindig áldozatok tudod. Egyébként nagyon jól csinálod, igy kell.
2021. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Bízott benne h lehet lesz több is, nem lett, ezért te vagy a hibás mert ő naiv volt. Tudom tök logikusan hangzik de ez van.
2021. jún. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Mer elhiszik, hogy majdők megmutatják neked az igaz szerelmet lol.
2021. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Reménykednek hogy hátha….De ha velem ezt így közölné valaki,biztos nem kellene.
2021. jún. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 ja persze aztán ők az elsők akik lelépnek ha beleszeret a faszi mert akk már unalmas xD
2021. jún. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert ebben az esetben hülyék (nőként mondom).
2021. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez semmi. Én az utóbbi egy évben 34ből 32szer meg tudtam jósolni, hogy az adott személy fog-e hisztizni.
2021. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nő az elején azt képzeli, hogy a fickó majd megváltozik, a férfi meg azt, hogy a nő nem. És aztán csalódnak mindketten.
2021. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
#5 Minél több embernek meg kell tudni mutatni, mi az gaz szerelem i guess
2021. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:

igaz*

De akár gaz is lehetne lol

2021. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!