Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak. Melyik alak tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Melyik alak tetszik nektek jobban?

Figyelt kérdés

1. [link]

[link]

2. [link]

[link]


2021. jún. 24. 00:04
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
54%
Na jó, ez az agybeteg netes fikakultúra... Ül a proli a gép előtt, és odaröfögi, hogy Sofia Vergara meg Heidi Klum milyen szar nők...
2021. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
50%
A nagy lökhárító miatt egyik sem.
2021. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

20# mégis rá szavaztak a legtöbben. Aki nem, azt meg padlóig nyonták szavazásban.

Összegezz már légyszi' és kijön az eredmény. Fasziknak többnyire a nagy mell kell. Minden más tulajdonság elhanyagolható és ezt a szavazás itt is bizonyítja

2021. jún. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
48%
#23 Az egyik nap volt szavazós kérdés, hogy mell vagy fenék és kb senki nem szavazott a mellre.
2021. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

23 látom vág az eszed mint a borotva...


pont azt mondom, hogy az első lány nagyon szép nagy mellekkel.... de még is belekötöttek mindenbe rajta.... a derék méretétől elkezdve, az alakjától mindenbe... hiába az egyértelmű szépség, és a nagy mell... és ez számomra érthetetlen... itt vagy egy szép lány, szép idomokkal, és még is az embrek azt veszik észre hogy nincs dereka, vagy nem elég "kerekded" .... vicc:)))....

2021. jún. 25. 10:31
 26/38 A kérdező kommentje:
A másik azt irta hogy "Ezeknek tökmindegy az alak, csak csöcse legyen, de az XXL-es. Észrevettétek?" és én erre reagáltam, hogy ennek a lánynak nagy a melle, még se azt emelték ki hogy milyen szép és milyen jó, hanem azt hogy nincs alakja... :)) pedig szép, és jó rajta minden.
2021. jún. 25. 10:35
 27/38 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? :D Meg lehet nézni azt a kérdést.
2021. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Szerintem játszunk olyat, hogy mindenki válaszát pontozzuk le. Mert kb. ez a szint ahogy látom.


Kérdés: igen vagy nem.

Válasz: igen. lepontozva

Válasz: nem. lepontozva


Egyáltalán mi a f*szra jó ez az oldal? Egy elmebeteg volt aki kitalálta ezeket a pontozásokat, mégis mi értelme?


Kérdés, majd erre születnek válaszok. A kérdező meg eldönti hogy neki melyik a hasznos. Az egész csak parasztvakítás, hogy egyesek azt érezzék hogy valakik. Na de mire???

2021. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Édeseim, senkit nem pontoztam le...
2021. jún. 25. 18:00
 30/38 anonim ***** válasza:
Nem rólad van szó! Csak vannak lelki sérült mentálisan beteg emberek, és ha valaki válasza nem egyezik az ő elképzelésével, akkor lepontozás. Vagy csak azért is lepontoz. Ezekkel az agyhalottakkal van baj, de hát kinek mi jelenti a sikert! :)
2021. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!