Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, nektek melyik alak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, nektek melyik alak tetszik jobban az alabbiak kozul?

Figyelt kérdés

[link]


A nok 99 %-a kommentben hatarozottan azt allitotta hogy az alacsonyabb fekete haju lanynak :)

Kivancsi vagyok nektek melyik tetszik jobban


2020. máj. 11. 13:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
40%
A hájas nők nem tetszenek, úgyhogy marad a jobb oldali.
2020. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%
Elnézést, de nemtől függetlenül kevés olyan ember van, aki szerint az alacsony, fekete lánynak állnak ezek a göncök jobban. Szerintem, aztán lehet hogy tévedek.
2020. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
A baloldali.
2020. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Egy posztban volt egy oldal altal megosztva ez a cikk, es az oda komentelo nok akik voltak kb 150en, hatarozottan egy egyontetuen egyetertettek abban, hogy az alacsony lanyon sokkal jobban allnak a ruhak.

Kivancsi vagyok a ti velemenyetekre.

2020. máj. 11. 13:59
 5/29 anonim ***** válasza:
62%

A magasabbnak.

Nem látom a kommentekben, hogy 99%-nak a másik.

Amúgy ez az oldal a kövér lanye, nyilván azok követik, akiknek ez jön be vagy maguk is ilyenek. Szóval ez így nem releváns.

2020. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Magyar oldalon olvastam :)
2020. máj. 11. 14:02
 7/29 anonim ***** válasza:
49%
A vékonyabb.
2020. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
63%

A mai világban, amikor rasszista, "fat shaming" és hasonló jelzőket kap az, aki nem a túlsúlyos fekete nőre szavaz, ne csodálkozz, ha így ítélkeznek.


A képek között szerintem mindegyiken a vékonyabb nőn áll jobban a ruha.

2020. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
42%
A hájas nők egymást védik.
2020. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
Ja, ezt én is láttam fb-on, tényleg a testesebb tetszett több embernek. Kivéve talán a fürdőruhásk kép. Indokaik szerint a mellei és a vékony derék miatt a moletten nőiesebbek a ruhák, míg a másik hölgy inkább fiús alkat. Hát nem tudom.
2020. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!