Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted Te hányas vagy külsőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted Te hányas vagy külsőre?

Figyelt kérdés
gyk: 1-es a legrosszabb, 10-es a top kategória
2021. jún. 24. 09:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%
Pont ilyen miatt cseréltünk képet, rámírt, mert engem leszólítgattak az utcán, és nem hitte el, és gondoltam akkor nőként értékeljük már egymást. Ő azt hiszem 7,5 nek pontozott, pedig hibátlan testem volt, mint annak a Ratajkowski csajnak, csak a képen nem látszott és az arcom is elég szép, csak szr kép volt. várj, írok privátot, szívesen megmondom, min változtass!
2021. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy csak kívancsiságból, van itt rajtam kívül 1-es (vagy legalább 5 alatti) nő?"

Jelen. Csontsovány, lapos test, hosszúkás, keskeny, fura formájú arc csúnya vonásokkal (pl. csíkszem). Rossz minőségű/szerkezetű haj, ami emiatt kizárólag úgy van rendben, ha egyenletes hosszúságúra, mellig érőre van hagyva, de még így is bőven szarul néz ki, és az a vicc, hogy hajmosás utáni első napon a legesleggázabb, míg a jobbaknak ugye frissen mosva mutat a legjobban. Ja, arcbőr is ultragáz, durva rosacea egy alapvetően holtsápadt árnyalaton, olyan érzékeny, hogy semmit nem visel el magán, pigmentfoltos, aknés és nonstop tocsog a zsírban.

2021. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én magamat alapból 5-nek pontozom, illetve 6-nak, ha rendesen rákészülök. (26F).

Azt viszont hozzátenném, hogy ez a pontozás mindig relatív. Még évekkel ezelőtt, amikor bulik a jártam (persze becsajozni nem nagyon sikerült :D), akkor voltam úgy, hogy otthon jól rákészültem. Ruhák, haj, stb, na mondom, most vagyok egy 8-as. Aztán amikor már a buliban voltunk, és felmértem a konkurenciát, akkor igazítottam a pontozáson, hogy jó vagyok én 4-esnek is :D

2021. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!